Jste na: databook.cz » Šlancarová Dana-Sofie - elektronické knihy

Šlancarová Dana-Sofie - elektronické knihy

Mgr. Dana-Sofie Šlancarová – vystudovala češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde poté vyučovala teorii a praxi překladu a korpusovou lingvistiku. Následovaly profese překladatelky, korektorky a fotografky na volné noze.

Nyní autorka, překladatelka a lektorka kurzů osobního rozvoje, zaměřených na ženskou cykličnost, vědomý business a vědomý život. Majitelka nakladatelství OSULE, v němž vyšla audionahrávka Freda Kofmana Vědomý business a také kniha Cyklická žena Mirandy Gray.

Dana-Sofie je zakladatelkou a spoluautorkou projektu Cyklická žena®. Se svým synem Tobiášem a psem Čerňuchou žije v Českých Budějovicích.

„Je úžasné mít čas, kdy jsem ohnivou tygřicí plující světem businessu, čas, kdy jsem pečující a všechny a vše milující matkou, čas, kdy jsem mocnou čarodějkou, kteří tvoří a zhmotňuje, a čas, kdy jsem starou ženou, která s pochopením a vhledem už jen odpočívá. Jsem jaro-léto-podzim-zima, každý měsíc.“

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Šlancarová Dana-Sofie

eKniha -  7 návyků efektivní Cyklické ženy
e-kniha

7 návyků efektivní Cyklické ženy

Autor: Šlancarová Dana-Sofie
Nová e-kniha Dany-Sofie Šlancarové o tom, jak být v pohodě a výkonná celý měsíc – a hlavně si svůj cyklus užívat. E-book vyvrací 7 mýtů, jak by měla fungovat správná a výkonná žena, a popisuje 7 principů, jak funguje efektivní cyklická žena tak, aby měla neustále dostatek energie a dobrou náladu. Kniha je ilustrována řadou barevných fotografií.
Popis: Elektronická kniha, 69 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha ke stažení ve formátu: PDF
e-kniha: 349 Kč / 17.5 €
eKniha -  Balijský deník Cyklické ženy
e-kniha
BESTSELLER
  

Balijský deník Cyklické ženy

Autor: Šlancarová Dana-Sofie
Představte si, že byste se zničehonic ocitli v ráji. Ráj znamená, že teplota okolního prostředí nikdy neklesá pod dvacet stupňů Celsia – ani v noci. Kolem vás jsou téměř 24 hodin denně 7 dní v týdnu úžasní usměvaví lidé, s nimiž se můžete bavit o zásadních věcech svého života nebo je požádat o cokoli, co k životu potřebujete. Do bazénu to máte 30 vteřin i s nazutím sandálů.
Popis: Elektronická kniha, 137 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha ke stažení ve formátu: PDF
e-kniha: 349 Kč / 17.5 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy