Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Duchovní literatura, esoterika » Elektronická kniha Balijský deník Cyklické ženy
BESTSELLER
  

Balijský deník Cyklické ženy

Newsletter

E-kniha od: Šlancarová Dana-Sofie

Nakladatel: OSULE
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 137
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-905262-5-9

Elektronická kniha: Balijský deník Cyklické ženy

Představte si, že byste se zničehonic ocitli v ráji. Ráj znamená, že teplota okolního prostředí nikdy neklesá pod dvacet stupňů Celsia – ani v noci. Kolem vás jsou téměř 24 hodin denně 7 dní v týdnu úžasní usměvaví lidé, s nimiž se můžete bavit o zásadních věcech svého života nebo je požádat o cokoli, co k životu potřebujete. Do bazénu to máte 30 vteřin i s nazutím sandálů.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu PDF

Koupit e-knihu
349 Kč / 17.5€
 • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Balijský deník Cyklické ženy - elektronická kniha

Představte si, že byste se zničehonic ocitli v ráji. Ráj znamená, že teplota okolního prostředí nikdy neklesá pod dvacet stupňů Celsia – ani v noci. Kolem vás jsou téměř 24 hodin denně 7 dní v týdnu úžasní usměvaví lidé, s nimiž se můžete bavit o zásadních věcech svého života nebo je požádat o cokoli, co k životu potřebujete. Do bazénu to máte 30 vteřin i s nazutím sandálů.

Mocný a krásně teplý oceán je na dosah a na doslech. Kokosové palmy a rozkošná terasovitá rýžová políčka všude kolem. Nemusíte vařit, uklízet, topit, zalívat květiny, plet záhonky, jezdit na nákupy do supermarketu a chodit na poštu. K pohybu kamkoli chcete vám stačí moped, který má spotřebu 3 litry na 100 kilometrů a benzín v tomhle ráji stojí 14 korun za litr. A ještě vám ho prodají i v tom nejmenším obchůdku – v lahvi od Johnnieho Walkera.

Tento ráj existuje – a existuje tady na Zemi. A vy v něm můžete být. Jediné, co je třeba udělat, je vydat se na cestu.

Vydat se na cestu přes půl světa. Na cestu za hranice. Za hranice země, v níž žijete. A za hranice sebe sama. Za hranice toho, jak jste doposud mysleli a žili a co vám přišlo normální, běžné a přirozené. Vydat se za hranice může být náročné a někdy i vysilující.

Nemusí se nám tam chtít. Je mnohem jistější pohybovat se v prostoru, který dobře známe. Tam venku můžou být hadi, štíři, netopýři, zlí lidi a finanční krize. Může tam být zima, mokro, tma a hlad. Může tam být nejistota, vypětí, nutnost překonávat překážky a pocity odloučení od toho, co je nám blízké.

A přesto vás na tuhle cestu zvu: protože končí v ráji a nese ovoce.

Vydejte se se mnou na měsíční cestu do tropického ráje zvaného Bali. Na malý indonéský ostrov v Indickém oceánu. Na ostrov, který milují surfaři a lidé, jimž učarovalo globální podnikání – kterému se u nás taky někdy nepřesně říká „podnikání z pláže“.

Co vás na této cestě čeká?

 • krásy a zvláštnosti ostrova Bali,
 • know-how moderního podnikání (a Roger Hamilton  ),
 • posouvání hranic své komfortní zóny,
 • poznávání strachů a obav,
 • vnímání a prožitek vlastního cyklu,
 • doby světla i doby temna – které obojí nedílně patří do našich životů a k naší seberozvojové cestě.

Cyklická žena se právě vydavá na měsíční podnikatelský kurz na kouzelný indonéský ostrov Bali. Co ji tam čeká? Tento Deník je možnost, jak se i vy můžete vydat s ní na cestu za hranice sebe sama…

Jak Deník vypadá?

Deník představuje 39 zápisů z 39 dnů z pobytu na podnikatelském kurzu iLab Incubator na Bali, doplněný řadou barevných fotografií. Dana-Sofie odletěla na Bali 15. srpna 2013, do Čech se vrátila 21. září 2013 – deník je proto živým dokumentem.

Po návratu z Bali Dana-Sofie doplní do deníku ještě pět dalších zápisů, každý zhruba s měsíčním odstupem. Dostanete je vždy na váš e-mail. Budete tak moci sledovat vývoj událostí spolu s námi! Kam ji její zážitky posunuly? Co se v jejím životě a businessu změnilo?

Paul Dunn o Balijském deníku Cyklické ženy

Paul Dunn je marketingový guru, který stojí za úspěchy mnoha firem. Více než třicel let cestuje po celém světě jako mentor a speaker a učí a inspiruje lidi, jak budovat úspěšné firmy, které prospívají celému světu. Jeden ze zakladatelů jedinečné iniciativy B1G1, umožňující i malým podnikatelům efektivně přispívat na společensky prospěšné projekty.

E-kniha v kategorii:

BESTSELLERY >
Duchovní literatura, esoterika >
Sport, fitness, zdraví a životní styl >
Cestování >

ISBN knihy:

ISBN PDF formátu: 978-80-905262-5-9

Velikost e-knihy:

PDF: 7763 kB

Šlancarová Dana-Sofie

Mgr. Dana-Sofie Šlancarová – vystudovala češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde poté vyučovala teorii a praxi překladu a korpusovou lingvistiku. Následovaly profese překladatelky, korektorky a fotografky na volné noze.

Nyní autorka, překladatelka a lektorka kurzů osobního rozvoje, zaměřených na ženskou cykličnost, vědomý business a vědomý život. Majitelka nakladatelství OSULE, v němž vyšla audionahrávka Freda Kofmana Vědomý business a také kniha Cyklická žena Mirandy Gray.

Dana-Sofie je zakladatelkou a spoluautorkou projektu Cyklická žena®. Se svým synem Tobiášem a psem Čerňuchou žije v Českých Budějovicích.

„Je úžasné mít čas, kdy jsem ohnivou tygřicí plující světem businessu, čas, kdy jsem pečující a všechny a vše milující matkou, čas, kdy jsem mocnou čarodějkou, kteří tvoří a zhmotňuje, a čas, kdy jsem starou ženou, která s pochopením a vhledem už jen odpočívá. Jsem jaro-léto-podzim-zima, každý měsíc.“


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

 • Platba platební kartou - v reálném čase
 • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
 • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
 • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
 • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

OSULE

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy