Nacházíte se: databook.cz » Jak vydat elektronickou knihu

Jak vydat elektronickou knihu

Píšete? Máte text a sníte o tom, vydat ho jako elektronickou knihu? Není to nemožné. Pomůžeme vám splnit si sen – vytvoříme Vám elektronickou knihu, navrhneme obálku knihy a pak zajistíme její distribuci a propagaci na portálu Databook.cz. Stačí nám napsat a poslat rukopis na email info(zavináč)databook(tečka)cz, pokud se nám bude líbit dáme Vám vědět a domluvíme se na dalším postupu.

Elektronické knihy - cesta ke čtenářům

Píšete již delší dobu do šuplíku? Chcete si vydat e-knihu a vydavatelé Vás odmítají? Nebojte se, i vy máte možnost prorazit.
Zajistíme korektury, sazbu e-knihy a tvorbu obálky
Registraci ISBN identifikace knihy
a z ní plynoucí povinnosti vůči státu,
Zajistíme distribuci do všech elektronických knihkupectví po celé ČR a SR.


Pošlete nám text, dáme Vám vědět jak budeme postupovat dál

Svůj text pro vydání elektronické knihy nám zašlete ve formátu MS word na email info(zavináč)databook(tečka)cz
Před odesláním prosím nahraďte slova v závorkách příslušnými znaky  - jsou tam kvůli ochraně před spamem.


Kontaktní formulář

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Doporučení z první ruky:

Pana Lukáše Vika a jeho firmu Databook jsem si vybrala po dlouhém hledání toho nejlepšího, co může trh nabídnout. Jsem člověk, který se nespokojuje s průměrností a s tím, aby věci byly udělány jen tak, že jsou udělány. Upřednostňuji preciznost a perfektnost. Právě z tohoto důvodu jsem si pro vydání své knihy zvolila firmu Databook. Zaujaly mne jejich profesionální webové stránky, přehlednost nabídky, cena. Dalším příjemným překvapením pak byla vstřícnost a ochota, výborná komunikace a rychlost vyřízení zakázky. Od prvního e-mailového kontaktu (v podstatě mého prvotního zběžného dotazu) až po vystavení knihy v e-shopu, uběhlo pouhých deset dní! Dále oceňuji propagační činnost při prodeji mé knihy a celkovou perfektní spolupráci. Jsem s odvedenou prací maximálně spokojena a s klidným svědomím doporučuji tohoto vydavatele dalším zájemcům.

Salma Blanco autorka romantických příběhů

Při hledání nakladatele pro svou elektronickou knihu jsem vlastně náhodou zvolil Mgr. Lukáše Vika. Byla to šťastná volba, knížka vyšla bez problémů, přestože jsem jednotlivé články posílal postupně a nikoliv najednou, jak je zvykem. Jsem spokojený i s cenou za vydání knížky. Panu Vikovi patří mé díky a slib, že vydání příští e-knížky, kterou píši, svěřím opět jemu.

Ing. Jan Žák

Ráda bych poděkovala Mgr. Lukáši Vikovi za perfektní spolupráci při tvorbě a prodeji mé e-knihy. Pracuje rychle, spolehlivě, jednání s ním je přínosné a kreativní. Děkuji a doporučuji :)

Markéta Tkadlecová studentka VŠ


Jak si vydat e-knihu - pohovořili jsme s Claudio Depyrac

Jak si vydat e-knihu - pohovořili jsme s Claudio Depyrac - vydani knihy / rozhovor

Další doporučení z první ruky:

Lukáš Vik pro nás zpracovává e-knihy. Spolupráci s ním mohu doporučit, a to ze dvou hlavních důvodů: 1) Osobní přístup, který je v dnešní době poměrně vzácný; zakázku nejen zpracuje, ale je schopen si o ní s vámi i promluvit, případně doporučit postup, který věci pomůže. 2) Dodržuje termíny, což je zdánlivá samozřejmost, kterou však mnoho firem zrovna nectí :)

Petr Čmerda - nakladatelství Drift Books

Spolupráce s Lukášem na výrobě elektronických knih byla velmi příjemná a korektní. Všechny změny byly zapracovány téměř obratem a s výsledkem jsme naprosto spokojeni. Co na mě velmi pozitivně zapůsobilo, je perfekcionismus (logicky pramenící z odborné způsobilosti), se kterým jsme spolu řešili vyloženě drobné technické úpravy. V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout i vcelku ojedinělý osobní přístup.

Martin Hobrland - nakladatelství Concept42

Pan Lukáš Vik se na mě nedávno obrátil, že se seznámil s některými mými knihami vydanými v papírové formě. Rád by je vydal v elektronické podobě, protože podobných knih, zabývajících se populárně vědeckou formou aktivitami našich předních expertů v zahraničí, je na knižním trhu málo. A pokud jsou, většinou jde o knihy cenově málo dostupné pro studenty a širokou veřejnost. Pochopil jsem ihned, že elektronická kniha vzhledem ke své relativně nízké ceně nejen může vyplnit tuto mezeru, vyplývající z ekonomických možností široké populace, ale nabízí zájemcům o tuto problematiku i možnost podrobného studia, například zvětšení důležitých detailů na obrazovce, jako jsou geografické či geologické mapy, fotografie, grafy či tabulky. Protože v mém případě se zároveň jedná o knihy cestopisné s podrobným komentářem k některým světovým lokalitám (Machu Picchu, jezero Titicaca, Tiwanaku v Bolivii, vodopády Iguazú, Chichen Itzá v Mexiku aj.), je třeba si knihu vzít na výpravu či návštěvu lokality s sebou. A vezměte si do kufru či batohu knihu vážící skoro dva kilogramy při dnešních výrazně omezených váhových limitech v letecké dopravě. Co k tomu říci? Elektronická kniha je nejlepším řešením. A kdo vám nejlépe poradí? Po mé velmi dobré zkušenosti s Mgr. Lukášem Vikem není co řešit. Věřím ve schopnosti českých odborníků a pan Vik mě znovu utvrzuje v tom, že se v zahraničí nemáme za co stydět. Naopak, získal jsem velké zahraniční zkušenosti v různých zemích a v rozmanitých ekonomických a politických systémech a směle mohu tvrdit, že naši odborníci jsou na světové špici ve svých oborech. A jsem tomu velmi rád, že po dobré zkušenosti s Mgr. Lukášem Vikem i on mezi ně patří.

Otto Horský - inženýrský geolog, zahraniční expert a konzultant, cestovatel a spisovatel

S panem Vikem již spolupracuji téměř dva roky a za tuto dobu mi vydává už čtvrtý román. S jeho prací jsem maximálně spokojen, zejména v návrzích grafické úpravy obálek, které na první pohled prezentují autora. Kvalita jeho odvedené práce včetně dohodnutých termínů je na vysoké úrovni a já věřím, že naše spolupráce bude fungovat na stejně vysoké úrovni při vydávání mých dalších románů. Nově začínajícím autorům jej mohu s klidným svědomím doporučit.

Karel Václav Kupka - spisovatel

Lukáš Vik mi vydal elektronickou knihu Strašilka z Přízračného ostrova. Také dělal sazbu a grafický návrh obálky. Výsledek se mi moc líbil, perfektní práce! Mám v plánu se Lukášovi v budoucnu opět ozvat s novou knihou. Děkuji a těším se na další spolupráci

Libor Kvapil - spisovatel

S přístupem Databook.cz, v mém případě s provozovatelem portálu Mgr. Lukášem Vikem, jsem byl velice spokojen. Pan Vik mi neustále trpělivě a k věci odpovídal na spoustu mých dotazů. Hlavně reagoval skoro okamžitě – ne tak obvyklý fenomén při komunikaci na dálku, alespoň dle mého pozorování. Tím, že jsem vydával knihu poprvé, byl pro mě tento přístup velice hodnotný a pomohl mně zorientovat se. Oceňuji a vážím si toho, když lidé rádi a rychle komunikují. I samotné zpracování a vydání e-knihy bylo velmi rychlé. Určitě doporučuji.

Ermias Tulu - autor knihy Punk fiction aneb No future

Pana Vika mohu vřele doporučit. Tvorba mé první elektronické knihy probíhala velmi hladce. Na veškeré dotazy jsem dostávala bleskové a trpělivé odpovědi, a to v jakoukoliv denní dobu. Neuvěřitelné :-)

Klára Bártová - autorka novely Rok Patrika


Kontaktní formulář

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

 

© 2011-2023 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy