Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Duchovní literatura, esoterika » Elektronická kniha 7 návyků efektivní Cyklické ženy

7 návyků efektivní Cyklické ženy

Newsletter

E-kniha od: Šlancarová Dana-Sofie

Nakladatel: OSULE
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 69
Rok vydání: 2015
ISBN: 978-80-905262-8-0

Elektronická kniha: 7 návyků efektivní Cyklické ženy

Nová e-kniha Dany-Sofie Šlancarové o tom, jak být v pohodě a výkonná celý měsíc – a hlavně si svůj cyklus užívat. E-book vyvrací 7 mýtů, jak by měla fungovat správná a výkonná žena, a popisuje 7 principů, jak funguje efektivní cyklická žena tak, aby měla neustále dostatek energie a dobrou náladu. Kniha je ilustrována řadou barevných fotografií.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu PDF

Koupit e-knihu
349 Kč / 17.5€
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

7 návyků efektivní Cyklické ženy - elektronická kniha

Nová e-kniha Dany-Sofie Šlancarové o tom, jak být v pohodě a výkonná celý měsíc –a hlavně si svůj cyklus užívat.

E-book vyvrací 7 mýtů, jak by měla fungovat správná a výkonná žena, a popisuje 7 principů, jak funguje efektivní cyklická žena tak, aby měla neustále dostatek energie a dobrou náladu. Kniha je ilustrována řadou barevných fotografií.

„Je to kniha, ve které vás naučím plakat, odpočívat, spolupracovat se svým vnitřním mužem a taky přijímat své temné stránky – protože o tom je naše skutečná efektivita, ne o odškrtaných to-do listech nebo ranním jezení ropuch a žab, Brian Tracy promine… ;-)“Zcela nový pohled na to, co je ženská efektivita.

Napsali o e-knize:

„Díky! Tuhle „modlitební knížku“ budu doporučovat, kudy budu chodit. :) Geniální práce!“(Lucie Koubek, korektorka knihy)

„Praktické, užitečné, plné humoru a ze života :) Při čtení 7 návyků se nejen poučíte, ale i pobavíte. Praktický rádce se snoubí s beletrií a přinese vám inspiraci do osobního života i partnerství nad rámec tématu cykličnosti.“(Denisa Říha Palečková, www.denisaarichard.cz)

„Přestože je knížka psaná primárně pro ženy, já ji mám jako průvodce po tajuplné a krásné krajině ženské duše. Chápu teď svou ženu mnohem líp a vím, proč se mi pravidelně ,proměňuje’ :-) Doporučuji vřele přečíst všem chlapům. kteří se ptají, kdo se má v těch ženských vyznat.“(David Strnad)

Kniha 7 návyků efektivní Cyklické ženy je úžasným a dokonalým průvodcem ženskou cyklicitou. Právě objevení ženské cyklicity a její přijetí v životě ženy je dar. Nebránit se změnám, pouze naskočit na cyklickou vlnu a užívat si ji se vším, co přináší. Je to ukazatel směru a cesty – celoživotní.(Lucie Slivková)

E-kniha v kategorii:

Duchovní literatura, esoterika >
Sport, fitness, zdraví a životní styl >

ISBN knihy:

ISBN 978-80-905262-8-0 (elektronická verze)

Velikost e-knihy:

PDF: 6570 kB

Šlancarová Dana-Sofie

Mgr. Dana-Sofie Šlancarová – vystudovala češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde poté vyučovala teorii a praxi překladu a korpusovou lingvistiku. Následovaly profese překladatelky, korektorky a fotografky na volné noze.

Nyní autorka, překladatelka a lektorka kurzů osobního rozvoje, zaměřených na ženskou cykličnost, vědomý business a vědomý život. Majitelka nakladatelství OSULE, v němž vyšla audionahrávka Freda Kofmana Vědomý business a také kniha Cyklická žena Mirandy Gray.

Dana-Sofie je zakladatelkou a spoluautorkou projektu Cyklická žena®. Se svým synem Tobiášem a psem Čerňuchou žije v Českých Budějovicích.

„Je úžasné mít čas, kdy jsem ohnivou tygřicí plující světem businessu, čas, kdy jsem pečující a všechny a vše milující matkou, čas, kdy jsem mocnou čarodějkou, kteří tvoří a zhmotňuje, a čas, kdy jsem starou ženou, která s pochopením a vhledem už jen odpočívá. Jsem jaro-léto-podzim-zima, každý měsíc.“


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

OSULE

© 2011-2023 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy