Jste na: databook.cz » Nera Natálie - elektronické knihy

Nera Natálie - elektronické knihy

Se narodila v České Lípě (1975). V deseti letech se stala členkou Klubu mladých autorů při nakladatelství Albatros pod vedením spisovatele Zdeňka Karla Slabého. Po studiu na Karlově univerzitě v Praze se zabývala novinářskou a překladatelskou činností a pracovala na projektech Evropské unie. Svůj aktivní pracovní i osobní život zcela změnila v roce 2002 – napřed přesídlila do litevského Vilniusu, v roce 2004 pak do Velké Británie. Napsala sérii sloupků o předunijní Litvě, které vyšly v internetovém Neviditelném psu. Ve spojeném království předsedala dva roky místnímu spolku spisovatelů Dean Writer´s Circle v hrabství Gloucestershire. Od roku 2008 píše také anglicky, své povídky publikovala v malonákladových anglicky psaných antologiích. Její vánoční povídka byla přednesena v prosince 2009 v ranním programu rozhlasové stanice BBC Radio Gloucestershire. Natálie Nera se od svých deseti let zúčastňovala (a někdy i úspěšně) literárních soutěží, napsala a vydala řadu článků, povídek i básní. „Uspěšná smrt Davida Dostála“ je jejím prvním románem.

Knihy Natalie Nera:

Úspěšná smrt Davida Dostála

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Nera Natálie

eKniha -  Smrt s vyhlídkou
e-kniha

Smrt s vyhlídkou

Autor: Nera Natálie
Natálie Nera přichází tentokrát s příběhem čistě detektivním, inspirovaným jejím dlouholetým pobytem na malebném anglickém venkově. „Smrt s vyhlídkou“ je tak zvanou „murder mystery“, neboli románem se zápletkou, jež se snaží zodpovědět na základní otázku: Kdo je pachatelem?
Popis: Elektronická kniha, 157 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha ke stažení ve formátu: ePub | mobi/Kindle
e-kniha: 149 Kč / 7.5 €
eKniha -  Úspěšná smrt Davida Dostála
e-kniha

Úspěšná smrt Davida Dostála

Autor: Nera Natálie
Když se vyšetřování vraždy známého novináře Davida Dostála ujme inspektor Mayer, zprvu to vypadá, že půjde o jednoduchý případ. Nikdo totiž nepochybuje o identitě pachatele. Věci ale nejsou přímočaré a černobílé, jak už to v životě bývá. A jak se osudy hlavních hrdinů protínají, vyvstávají nové otázky: kdo je vlastně viníkem a kdo obětí?
Popis: Elektronická kniha, 176 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha ke stažení ve formátu: ePub | mobi/Kindle
e-kniha: 139 Kč / 7 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy