Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Detektivky, krimi » Elektronická kniha Smrt s vyhlídkou

Smrt s vyhlídkou

Newsletter

E-kniha od: Nera Natálie

Nakladatel: Petrklíč
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 157
Rok vydání: 2013
ISBN: ePub: 978-80-7229-497-8; mobi: 978-80-7229-498-5

Elektronická kniha: Smrt s vyhlídkou

Natálie Nera přichází tentokrát s příběhem čistě detektivním, inspirovaným jejím dlouholetým pobytem na malebném anglickém venkově. „Smrt s vyhlídkou“ je tak zvanou „murder mystery“, neboli románem se zápletkou, jež se snaží zodpovědět na základní otázku: Kdo je pachatelem?
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle

Koupit e-knihu
149 Kč / 7.5€
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Smrt s vyhlídkou - elektronická kniha

Natálie Nera přichází tentokrát s příběhem čistě detektivním, inspirovaným jejím dlouholetým pobytem na malebném anglickém venkově. „Smrt s vyhlídkou“ je tak zvanou „murder mystery“, neboli románem se zápletkou, jež se snaží zodpovědět na základní otázku: Kdo je pachatelem? A jak to tak ve správných detektivkách bývá, vrahem může být prakticky kdokoli z dobrých a počestných obyvatel vesnice. Každý má co skrývat a prakticky každý může mít motiv – manželé, manželky, duchovní, přistěhovalci, místní drbny a klepny, hospodští povaleči... Vyšetřování však nakonec přivede dva britské policejní detektivy na překvapivou a pěkně horkou českou stopu.

Natálie Nera (1975) začínala kdysi novinářskou činností v již zaniklém časopisu Mladý svět. Žila téměř tři roky v litevském Vilniusu. Již léta bydlí se svou evropskou rodinou v Británii, kde překládá i píše původní tvorbu jak česky, tak anglicky. „Smrt s vyhlídkou“ je po satiře „Úspěšná smrt Davida Dostála“ jejím druhým románem.

E-kniha v kategorii:

Detektivky, krimi >

ISBN knihy:

ISBN ePub formátu: 978-80-7229-497-8
ISBN MOBI formátu: 978-80-7229-498-5

Velikost e-knihy:

MOBI: 718 kB
EPUB: 3423 kB

Nera Natálie

Se narodila v České Lípě (1975). V deseti letech se stala členkou Klubu mladých autorů při nakladatelství Albatros pod vedením spisovatele Zdeňka Karla Slabého. Po studiu na Karlově univerzitě v Praze se zabývala novinářskou a překladatelskou činností a pracovala na projektech Evropské unie. Svůj aktivní pracovní i osobní život zcela změnila v roce 2002 – napřed přesídlila do litevského Vilniusu, v roce 2004 pak do Velké Británie. Napsala sérii sloupků o předunijní Litvě, které vyšly v internetovém Neviditelném psu. Ve spojeném království předsedala dva roky místnímu spolku spisovatelů Dean Writer´s Circle v hrabství Gloucestershire. Od roku 2008 píše také anglicky, své povídky publikovala v malonákladových anglicky psaných antologiích. Její vánoční povídka byla přednesena v prosince 2009 v ranním programu rozhlasové stanice BBC Radio Gloucestershire. Natálie Nera se od svých deseti let zúčastňovala (a někdy i úspěšně) literárních soutěží, napsala a vydala řadu článků, povídek i básní. „Uspěšná smrt Davida Dostála“ je jejím prvním románem.

Knihy Natalie Nera:

Úspěšná smrt Davida Dostála


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Petrklíč

Nakladatelství Petrklíč vydává literaturu faktu, životopisná díla osobností z oblasti kultury, umění, vědy, politiky a historickou literaturu včetně románů. V omezeném rozsahu též i poezii. Podívejte se na nové stránky nakladatelství Petrklíč: http://www.petrklic.info/

© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy