Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Detektivky, krimi » Elektronická kniha Úspěšná smrt Davida Dostála

Úspěšná smrt Davida Dostála

Newsletter

E-kniha od: Nera Natálie

Nakladatel: Petrklíč
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 176
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-7229-277-6

Elektronická kniha: Úspěšná smrt Davida Dostála

Když se vyšetřování vraždy známého novináře Davida Dostála ujme inspektor Mayer, zprvu to vypadá, že půjde o jednoduchý případ. Nikdo totiž nepochybuje o identitě pachatele. Věci ale nejsou přímočaré a černobílé, jak už to v životě bývá. A jak se osudy hlavních hrdinů protínají, vyvstávají nové otázky: kdo je vlastně viníkem a kdo obětí?
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle

Koupit e-knihu
139 Kč / 7€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Úspěšná smrt Davida Dostála - elektronická kniha

Když se vyšetřování vraždy známého novináře Davida Dostála ujme inspektor Mayer, zprvu to vypadá, že půjde o jednoduchý případ. Nikdo totiž nepochybuje o identitě pachatele. Věci ale nejsou přímočaré a černobílé, jak už to v životě bývá. A jak se osudy hlavních hrdinů protínají, vyvstávají nové otázky: kdo je vlastně viníkem a kdo obětí? A hlavně - kdo je David Dostál? Otazníky visí i nad knihou samotnou a záleží jen na ctěných čtenářích, zda první román autorky Natálie Nera budou číst jako zamotanou detektivku či satiru. poutavé a napínavé vyprávění ze současnosti o lásce, nenávisti, obchodu, kariéře, přetvářce, hledání a nacházení při několika nervových zhrouceních se čte jedním dechem.

Elektronické knihy na podobné téma: České detektivkyAnglo-americké detektivkySeverské detektivkyHistorické detektivky,Česká současná literaturaPovídky a novelyPsychologie

E-kniha v kategorii:

Detektivky, krimi >
Horory a thrillery >
Romány, povídky, novely >
Beletrie >

ISBN knihy:

ISBN tištěné knihy: 978-80-7229-277-6
EAN tištěné knihy: 9788072292776
ISBN ePub formátu: 978-80-7229-291-2
ISBN MOBI formátu: 978-80-7229-291-2

Velikost e-knihy:

EPUB: 620 kB
MOBI: 328 kB

Nera Natálie

Se narodila v České Lípě (1975). V deseti letech se stala členkou Klubu mladých autorů při nakladatelství Albatros pod vedením spisovatele Zdeňka Karla Slabého. Po studiu na Karlově univerzitě v Praze se zabývala novinářskou a překladatelskou činností a pracovala na projektech Evropské unie. Svůj aktivní pracovní i osobní život zcela změnila v roce 2002 – napřed přesídlila do litevského Vilniusu, v roce 2004 pak do Velké Británie. Napsala sérii sloupků o předunijní Litvě, které vyšly v internetovém Neviditelném psu. Ve spojeném království předsedala dva roky místnímu spolku spisovatelů Dean Writer´s Circle v hrabství Gloucestershire. Od roku 2008 píše také anglicky, své povídky publikovala v malonákladových anglicky psaných antologiích. Její vánoční povídka byla přednesena v prosince 2009 v ranním programu rozhlasové stanice BBC Radio Gloucestershire. Natálie Nera se od svých deseti let zúčastňovala (a někdy i úspěšně) literárních soutěží, napsala a vydala řadu článků, povídek i básní. „Uspěšná smrt Davida Dostála“ je jejím prvním románem.

Knihy Natalie Nera:

Úspěšná smrt Davida Dostála


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Petrklíč

Nakladatelství Petrklíč vydává literaturu faktu, životopisná díla osobností z oblasti kultury, umění, vědy, politiky a historickou literaturu včetně románů. V omezeném rozsahu též i poezii. Podívejte se na nové stránky nakladatelství Petrklíč: http://www.petrklic.info/

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy