Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Ekonomie a podnikání » Elektronická kniha Začínáme internetový start-up v ČR – 51 tipů

Začínáme internetový start-up v ČR – 51 tipů

Newsletter

E-kniha od: Mikeš Jarek

Nakladatel: Jarek Mikeš
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 128
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-260-4302-7

Elektronická kniha: Začínáme internetový start-up v ČR – 51 tipů

Tipy obsažené v této knize lehce využijete na jakékoliv on-line podnikání na internetu, ale i nekomerční projekt. Pokud začínáte internetový start-up a chcete nebo musíte vše dělat na vlastní pěst, je tohle solidní základ jak rozjet své on-line podnikání. Ke knize získáte ZDARMA řadu Bonusů v podobě vzorů smluv, obchodních podmínek atd. více v popisu knihy.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu PDF

Koupit e-knihu
499 Kč / 25€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Začínáme internetový start-up v ČR – 51 tipů – elektronická kniha

Tipy obsažené v této knize lehce využijete na jakékoliv on-line podnikání na internetu, ale i nekomerční projekt. Pro jejich pochopení nemusíte mít žádné odborné znalosti. Spíše naopak, kniha očekává, že máte nadšení a plno nápadů. Pokud začínáte internetový start-up a chcete nebo musíte vše dělat na vlastní pěst, je tohle solidní základ jak rozjet své on-line podnikání.

1. Základy pro on-line podnikání na internetu.

Založení vlastního internetového start-upu jde mnohem jednodušeji, pokud víte, jaké překážky vás mohou potkat. Tato kniha obsahuje soupis praktických tipů, které budete muset během existence start-upu řešit.

2. Čtivé a přehledné.

Na rozdíl od ostatních odborných knih je vše psáno jednoduše a stručně. Cílem této elektronické knihy je navést vás tak, abyste svůj start-up realizovali s co nejmenšími náklady a přitom však využili těch nejdůležitějších dostupných prostředků.

3. Žádná suchá teorie, čekejte pouze tipy a ukázky prověřené praxí.

Nečekejte, že se dočtete o teoretických situacích a instrukcích. Jarek Mikeš platí za praktika, který znalosti nebifluje, ale pilně sbírá (a aplikuje) při řešení reálných problémů. Každý z tipů knihy, vychází z praxe, který je navíc okořeněný příklady nebo doporučením.

4. Cena elektronické knihy.

Kniha je trochu dražší, nicméně dříve než začnete přemýšlet o ceně e-knihy, zkuste si odpovědět na tyto otázky:

- Kolik by mě stála jedna hodina konzultace poradenství s odborníkem?
- Kolik bych zaplatil za školení marketingu a podnikání na internetu?
- Je cena jedné večeře více než investice do podnikání?

 

BONUSY - zdarma:

Vzory smluvních dokumentů
Kupní smlouva, dohoda o provedení práce, darovací smlouva, pracovní smlouva, atd.

Sada ukázkových dokumentů pro s.r.o.
Společenská smlouva, zakladatelská listina, jednatelská listina, zápisy o převodu podílů atd.

Ukázkové znění "on-line smluv" pro web
Obchodní podmínky, podmínky užití, prohlášení o ochraně osobních údajů, atd.

 

E-kniha v kategorii:

Ekonomie a podnikání >
Všeobecné a ostatní >

ISBN knihy:

ISBN PDF formátu: 978-80-260-4302-7

Velikost e-knihy:

PDF: 641 kB

Mikeš Jarek

Ve svých 17 letech začal navrhovat design www stránek pro jednu rakouskou firmu. Ve svých 21 letech se stává OSVČ . Podnikání na volné noze však nebylo takové jak si představoval a proto ve svých 23 letech nastoupil jako zaměstnanec do jedné brněnské IT firmy jako kodér a implementátor. Zde se do několika málo let propracoval až k internetovému marketingu a projekt manažeru. Během této doby však plně nezanevřel na své další aktivity a budoval si zázemí pro založení vlastní firmy WebSeller s.r.o. , kterou založil roku 2008 se svým kamarádem.  WebSeller s.r.o. aktuálně provozuje stovky intenetových stránek a e-shopů. Společnost zároveň vytváří zakázkové řešení pro nejrůznější internetové projekty (Omlazení.cz, Magiclist.cz, atd.). Od roku 2009 píše svůj blog a vstupuje do start-upové scény. Fascinují mne nově vznikající projekty a během krátké chvíle se stávám společníkem v řadě start-upů a firem. V roce 2011 založil další společnost stormedia agency s.r.o., která zastřešuje většinu jeho vlastních projektů. Začíná přednášet o podnikání na Internetu. Začal jsem organizovat jednu z prvních komunitních setkání o podnikání na Internetu v Brně (www.session-brno.cz). Později jsem vystupoval na VUT v Brně, Barcampu Brno, Masarykově univerzitě, ale i na menších akcích jako mentor i pouhý posluchač.

Věří, že každý může jít za svým cílem i přes všechny překážky i bez zázemí, škol a velkých peněz.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Jarek Mikeš

© 2011-2023 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy