Jste na: databook.cz » Mikeš Jarek - elektronické knihy

Mikeš Jarek - elektronické knihy

Ve svých 17 letech začal navrhovat design www stránek pro jednu rakouskou firmu. Ve svých 21 letech se stává OSVČ . Podnikání na volné noze však nebylo takové jak si představoval a proto ve svých 23 letech nastoupil jako zaměstnanec do jedné brněnské IT firmy jako kodér a implementátor. Zde se do několika málo let propracoval až k internetovému marketingu a projekt manažeru. Během této doby však plně nezanevřel na své další aktivity a budoval si zázemí pro založení vlastní firmy WebSeller s.r.o. , kterou založil roku 2008 se svým kamarádem.  WebSeller s.r.o. aktuálně provozuje stovky intenetových stránek a e-shopů. Společnost zároveň vytváří zakázkové řešení pro nejrůznější internetové projekty (Omlazení.cz, Magiclist.cz, atd.). Od roku 2009 píše svůj blog a vstupuje do start-upové scény. Fascinují mne nově vznikající projekty a během krátké chvíle se stávám společníkem v řadě start-upů a firem. V roce 2011 založil další společnost stormedia agency s.r.o., která zastřešuje většinu jeho vlastních projektů. Začíná přednášet o podnikání na Internetu. Začal jsem organizovat jednu z prvních komunitních setkání o podnikání na Internetu v Brně (www.session-brno.cz). Později jsem vystupoval na VUT v Brně, Barcampu Brno, Masarykově univerzitě, ale i na menších akcích jako mentor i pouhý posluchač.

Věří, že každý může jít za svým cílem i přes všechny překážky i bez zázemí, škol a velkých peněz.

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Mikeš Jarek

eKniha -  Začínáme internetový start-up v ČR – 51 tipů
e-kniha

Začínáme internetový start-up v ČR – 51 tipů

Autor: Mikeš Jarek
Tipy obsažené v této knize lehce využijete na jakékoliv on-line podnikání na internetu, ale i nekomerční projekt. Pokud začínáte internetový start-up a chcete nebo musíte vše dělat na vlastní pěst, je tohle solidní základ jak rozjet své on-line podnikání. Ke knize získáte ZDARMA řadu Bonusů v podobě vzorů smluv, obchodních podmínek atd. více v popisu knihy.
Popis: Elektronická kniha, 128 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha ke stažení ve formátu: PDF
e-kniha: 499 Kč / 25 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy