Jste na: databook.cz » Ulík Karel - elektronické knihy

Ulík Karel - elektronické knihy

Spisovatel a novinář Karel Ulík je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. /Fakulta sociálních věd a publicistiky, kde získal titul magistr/. Publikoval v mnoha časopisech a novinách nejen články, reportáže a statě, ale také básně a povídky. Napsal i několik písňových textu pro radu pěveckých osobností. Na sklonku šedesátých let vydal spolu s Otou Pavlem, Františkem Kožíkem, Vladimírem Škutinou a dalšími autory sportovní povídky Zlato, stříbro, bronz. Pracoval ve Světě práce, kam ho získal Jan Drda, v humoristickém časopise Ježek, v Signálu a dlouhá léta v prestižním časopise Květy. Jeden čas působil v kulturní rubrice Práva a vedl oddělení Večerníku Praha a deníku Super, podílel se rovněž na propagaci Divadla pod Palmovkou. V současné době se specializuje na nebulvární rozhovory s význačnými osobnostmi, mezi než se samozřejmě radí i Lubomír Lipský. Je rovněž moderátorem Rádia Hortus (Artfórum-Jazzová sekce) a mluvícím Společnosti přátel Vlasty Buriana. V roce 2004 vydal v nakladatelství Petrklíč úspěšnou knihu Slavní v negližé.

Knihy Karla Ulíka:

Lubomír Lipský a jeho bratr Oldřich - 2011
Slavní v negližé - 2004

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Ulík Karel

eKniha -  Lubomír Lipský a jeho bratr Oldřich Lipský
e-kniha

Lubomír Lipský a jeho bratr Oldřich Lipský

Autor: Ulík Karel
Za více než osm desítek let toho Lubomír Lipský prožil a dokázal tolik, že by to vydalo na pořádný tlustospis. Povídání o životě skvělého herce a báječného člověka od Karla Ulíka - dlouholetého kamaráda.
Popis: Elektronická kniha, 152 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha ke stažení ve formátu: ePub | mobi/Kindle
e-kniha: 99 Kč / 5 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy