Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Ekonomie a podnikání » Elektronická kniha Ukradený potenciál
BESTSELLER
  

Ukradený potenciál

Newsletter

E-kniha od: Depeyrac Claudio

Nakladatel: Claudio Depeyrac
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 248
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-905915-0-9

Elektronická kniha: Ukradený potenciál

Autor ve své knize odhaluje fungování politiky a vyšší zájmy elit. Dozvíte se proč je většina lidí jen na zlomku svého skutečného potenciálu.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
215 Kč / 10.8€
Dop. cena 279 Kč
Ušetříte: 64Kč -23%
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Ukradený potenciál

Kniha Ukradený potenciál pojednává o dnešní společnosti, která je materialistická a velmi leh­ce ovlivnitelná. Autor knihy během svého působení v oblasti investic do soukromých firem měl možnost velmi zblízka pozorovat rozdíly mezi opravdovými investory a začínajícími podnikateli. Při pátrání po příčinách častého neúspěchu začínajících podnika­telů, kdy 40 % firem zkrachuje první rok, autor došel ke zjištění, že velká část dnešní populace je bohužel obětí současného systému (špatné vzdělání, nedostatečné informace, dluhy, dezinformace v médiích, nedostatek času apod.), spousta lidí zákonitě proto dnes nemůže být úspěšná, i když se velmi snaží.

Depeyrac Claudio

Pochází z České Lípy, kde prožil většinu svého života, po studiích se odstěhoval do Prahy. Od roku 2008 se pohyboval ve finančním sektoru, začátkem roku 2011 založil společně s dalšími společníky investiční klub, jednalo se o první založený klub v ČR zaměřený na investice do začínajících firem. Zde se setkával s českými multimilionáři, kteří na rozdíl od běžných bankovních hledali alternativní investice.

Klub sdružoval také začínající podnikatele, kombinace začátečníků a zkušených hráčů umožnila velmi dobrou pozorovací pozici pro konkrétní srovnání. Během 2,5 roku se do klubu registrovalo více jak 300 investorů a prošlo jím nad 500 nejrůznějších podnikatelských záměrů. Během tohoto působení se krom řízení firmy také aktivně podílel na konzultacích se začínajícími podnikateli a vyjednávaní s investory.

Žil poklidným občanským životem až do doby než se přihodilo náhlé prasknutí Achillovy šlachy na pravé noze při fotbalovém zápase.
Pooperační 5měsíční domácí hospitalizace spustila pod tíhou získaných informací z jeho působení následný proces sebeuvědomění, nastala změna životních hodnot a vyznávané filozofie, začátek komplexně odlišného vnímání dnešního světa.

Celá tato změna byla tak intenzivní, že autor hledal východisko z celé situace. Najednou se v něm probudila silná potřeba a touha lidem něco sdělit, začal tedy postupně psát. Původně se mělo jednat pouze o cca 20 stránek, kniha ho však velmi brzy naprosto pohltila.

Posléze prodává svůj obchodní podíl v investičním klubu, opouští byt na Václavské náměstí a na 1 celý rok si bere volno, stěhuje se na čas zpět do České Lípy, kde v přítomnosti nejbližších dokončuje svoji knihu. Po dopsání nadobro opouští klasické společenské ideály a vytváří si své nové, vlastní a přijímá umělecké jméno Claudio Depeyrac.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Claudio Depeyrac

© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy