Jste na: databook.cz » Depeyrac Claudio - elektronické knihy

Depeyrac Claudio - elektronické knihy

Pochází z České Lípy, kde prožil většinu svého života, po studiích se odstěhoval do Prahy. Od roku 2008 se pohyboval ve finančním sektoru, začátkem roku 2011 založil společně s dalšími společníky investiční klub, jednalo se o první založený klub v ČR zaměřený na investice do začínajících firem. Zde se setkával s českými multimilionáři, kteří na rozdíl od běžných bankovních hledali alternativní investice.

Klub sdružoval také začínající podnikatele, kombinace začátečníků a zkušených hráčů umožnila velmi dobrou pozorovací pozici pro konkrétní srovnání. Během 2,5 roku se do klubu registrovalo více jak 300 investorů a prošlo jím nad 500 nejrůznějších podnikatelských záměrů. Během tohoto působení se krom řízení firmy také aktivně podílel na konzultacích se začínajícími podnikateli a vyjednávaní s investory.

Žil poklidným občanským životem až do doby než se přihodilo náhlé prasknutí Achillovy šlachy na pravé noze při fotbalovém zápase.
Pooperační 5měsíční domácí hospitalizace spustila pod tíhou získaných informací z jeho působení následný proces sebeuvědomění, nastala změna životních hodnot a vyznávané filozofie, začátek komplexně odlišného vnímání dnešního světa.

Celá tato změna byla tak intenzivní, že autor hledal východisko z celé situace. Najednou se v něm probudila silná potřeba a touha lidem něco sdělit, začal tedy postupně psát. Původně se mělo jednat pouze o cca 20 stránek, kniha ho však velmi brzy naprosto pohltila.

Posléze prodává svůj obchodní podíl v investičním klubu, opouští byt na Václavské náměstí a na 1 celý rok si bere volno, stěhuje se na čas zpět do České Lípy, kde v přítomnosti nejbližších dokončuje svoji knihu. Po dopsání nadobro opouští klasické společenské ideály a vytváří si své nové, vlastní a přijímá umělecké jméno Claudio Depeyrac.

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Depeyrac Claudio

eKniha -  Ukradený potenciál
e-kniha
BESTSELLER
  

Ukradený potenciál

Autor: Depeyrac Claudio
Autor ve své knize odhaluje fungování politiky a vyšší zájmy elit. Dozvíte se proč je většina lidí jen na zlomku svého skutečného potenciálu.
Popis: Elektronická kniha, 248 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha ke stažení ve formátu: ePub | mobi/Kindle | PDF
e-kniha: 215 Kč / 10.8 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy