BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » Strejciusová Radka - elektronické knihy

Strejciusová Radka - elektronické knihy

Radka Strejciusová se narodila v Praze a sotva se naučila v dětství číst, žádná zajímavá kniha si před ní nemohla být jistá. Její dětský sen o vlastní knize téměř smazalo období studia na technické střední škole a následně pár let pracovního procesu v technické sféře. Až po mnoha letech a menším životním zemětřesení se vrátila zpět do svého světa fantazie, kde po mírném šťouchnutí přáteli si začala cílevědomě plnit svůj sen. Vzhledem k tomu, že jí je nejbližší svět klasické magické fantasy a urban fantasy s upíry a vlkodlaky, tak se i hrdinka prvního díla ocitá v tomto světě. První kniha z plánované série Lovec Andrea s názvem Královská krev je výsledkem 2,5 letého „snění“ ve světě klasické urban fantasy.

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Strejciusová Radka

eKniha -  Lovec Andrea - Královská krev
e-kniha

Lovec Andrea - Královská krev

Autor: Strejciusová Radka
Při nočním honu na svou osobu se Andrea rozhodne, že svou kůži vlkodlakům, ani upírům nedá lacino. Ale nepřežila by bez pomoci někoho dalšího. V jediné chvíli se její zaběhlý život nočního Lovce převrací naruby a nabírá rychlost i směr úplně jinou cestou, než předpokládala. K tomu s překvapením zjišťuje, že nevládne jen ostrému meči a pistoli se stříbrnými kulkami, ale také magii.
Popis: Elektronická kniha, 476 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha dostupná: ePub | mobi/Kindle | PDF
e-kniha: 129 Kč / 6.1 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook