Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Fantasy, Sci-fi » Elektronická kniha Lovec Andrea - Královská krev

Lovec Andrea - Královská krev

Newsletter

E-kniha od: Strejciusová Radka

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 476
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-7536-174-5

Elektronická kniha: Lovec Andrea - Královská krev

Při nočním honu na svou osobu se Andrea rozhodne, že svou kůži vlkodlakům, ani upírům nedá lacino. Ale nepřežila by bez pomoci někoho dalšího. V jediné chvíli se její zaběhlý život nočního Lovce převrací naruby a nabírá rychlost i směr úplně jinou cestou, než předpokládala. K tomu s překvapením zjišťuje, že nevládne jen ostrému meči a pistoli se stříbrnými kulkami, ale také magii.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
129 Kč / 6.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Lovec Andrea - Královská krev - elektronická kniha

Při nočním honu na svou osobu se Andrea rozhodne, že svou kůži vlkodlakům, ani upírům nedá lacino. Ale nepřežila by bez pomoci někoho dalšího. V jediné chvíli se její zaběhlý život nočního Lovce převrací naruby a nabírá rychlost i směr úplně jinou cestou, než předpokládala. K tomu s překvapením zjišťuje, že nevládne jen ostrému meči a pistoli se stříbrnými kulkami, ale také magii. Plány se mění a Andrea se vydává do přímého boje, který má zastavit vraždy dalších jí podobných – dědiců Staré krve. Naštěstí na to není sama…

E-kniha v kategorii:

Romány, povídky, novely >
Fantasy, Sci-fi >
Fantasy romány >

ISBN knihy:

ISBN ePub formátu: 978-80-7536-174-5 (ePub)
ISBN mobi formátu: 978-80-7536-175-2 (mobi)
ISBN PDF formátu: 978-80-7536-176-9 (PDF)

Velikost e-knihy:

PDF: 2666 kB
EPUB: 1417 kB
MOBI: 619 kB

Strejciusová Radka

Radka Strejciusová se narodila v Praze a sotva se naučila v dětství číst, žádná zajímavá kniha si před ní nemohla být jistá. Její dětský sen o vlastní knize téměř smazalo období studia na technické střední škole a následně pár let pracovního procesu v technické sféře. Až po mnoha letech a menším životním zemětřesení se vrátila zpět do svého světa fantazie, kde po mírném šťouchnutí přáteli si začala cílevědomě plnit svůj sen. Vzhledem k tomu, že jí je nejbližší svět klasické magické fantasy a urban fantasy s upíry a vlkodlaky, tak se i hrdinka prvního díla ocitá v tomto světě. První kniha z plánované série Lovec Andrea s názvem Královská krev je výsledkem 2,5 letého „snění“ ve světě klasické urban fantasy.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Hana Haladejová 12.11.2017

Jedná se o příběh, který mne svou neotřelou vypravěčskou formou a zcela originálním pojetím postav, zcela pohltil. Zápletky se rojily a gradace byla naprosto senzační. Jen zabití některých postav mne trochu naštvalo, ale jinak moc doporučuji. Je to skvělý příběh.

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2023 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy