Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Detektivky, krimi » Elektronická kniha Špinavé peníze

Špinavé peníze

Newsletter

E-kniha od: Juda Marek

Nakladatel: Marek Juda
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 312
Rok vydání: 2011
ISBN: EPUB: 978-80-260-1430-0, MOBI: 978-80-260-1429-4

Elektronická kniha: Špinavé peníze

Hlavním hrdinou detektivního románu Špinavé peníze je zaměstnanec IT v bance, kterého nutí dva bývalí důstojníci hospodářské kriminálky, aby jim pomohl vyprat velké množství peněz pro ruskou mafii.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
149 Kč / 7.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Špinavé peníze

Hlavním hrdinou detektivního románu Špinavé peníze je zaměstnanec IT v bance, kterého nutí dva bývalí důstojníci hospodářské kriminálky, aby jim pomohl vyprat velké množství peněz pro ruskou mafii. Jejich činnost neujde policii, jež je začne sledovat. To znervózní zadavatele z řad organizovaného zločinu, kteří se snaží odstranit všechny nepohodlné svědky. Hlavní hrdina rozehrává svou vlastní hru, aby si zachránil život. Zároveň se komplikuje jeho osobní život setkáním s krásnou kolegyní. Vše směřuje ke střetu, z něhož jen někteří vyjdou živí.

Ukázka z kriminálního románu Špinavé peníze

Rána kriketovou pálkou do temene hlavy přišla z ničeho nic. Zatmělo se mu před očima a klesl na kolena. Ještě před malou chvilkou se pokojně procházel se dvěma turistkami z Evropy po pláži lemující rozbouřené moře Bengálského zálivu u indického města Puri. Jenže Ajťák byl značně tvrdohlavý v obou významech tohoto slova. Místo, aby si lehl na zem a nechal se okrást, pokusil se vstát. Dva menší šlachovití mladíci z blízkého Baliuparského slumu ho oběhli a jeden z nich ho udeřil pálkou ze strany do obličeje, čímž mu zlomil lícní kost. Přeťal také nerv zajišťující fungování poloviny obličeje a části zubů. Ani po druhé ráně neomdlel a začal se s útočníky přetahovat o jejich zbraň.

Elektronické knihy na podobné téma: ThrilleryČeské detektivkyAnglo-americké detektivkySeverské detektivkyHistorické detektivkyČeská současná literaturaPovídky a novelyPsychologie

E-kniha v kategorii:

Detektivky, krimi >
Horory a thrillery >
Dobrodružné romány >
Romány, povídky, novely >
Thrillery >
Beletrie >

ISBN knihy:

ISBN PDF formátu: 978-80-260-1428-7
ISBN ePub formátu: 978-80-260-1430-0
ISBN MOBI formátu: 978-80-260-1429-4

Velikost e-knihy:

PDF: 997 kB
MOBI: 1049 kB
EPUB: 396 kB

Juda Marek

Ing. Marek Juda se narodil 18. 10. 1971. Vystudoval Podnikovou ekonomiku na Technické univerzitě v Liberci. Od roku 2000 pracuje jako manažer v nadnárodních společnostech v oboru kasin a obchodu. Ve volném čase se věnuje přístrojovému potápění, ve kterém má kvalifikaci potápěč záchranář, a také námořnímu jachtingu.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Marek Juda

Kriminální román Špinavé peníze si Marek Juda vydal sám. Mimo jiné vytvořil i hru Špinavé peníze http://www.spinavepenize.cz/hra-spinave-penize na protest proti zvýšení DPH na knihy. Daňový přínos státu z něj bude nevýznamný ve srovnání s poklesem počtu čtenářů a vydávaných publikací. Výnos ze zvýšeného DPH na knihy jsou svým způsobem také špinavé peníze.
Pokud se vám hra líbí, doporučte ji svým přátelům. Pomozte nám protestovat proti zvýšení DPH na knihy.

© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy