Jste na: databook.cz » E-knihy pro děti » Beletrie pro děti » Dobrodružství, napětí, fantasy » Elektronická kniha Ve stínu Aconcaguy

Ve stínu Aconcaguy

Newsletter

E-kniha od: Směja Petr

Nakladatel: Směja Petr
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 121
Rok vydání: 2000
ISBN: 978-80-260-1130-9

Elektronická kniha: Ve stínu Aconcaguy

Kniha popisuje dramatické okamžiky výstupu na nejvyšší horu Ameriky – Aconcaguu (6959 m.).
E-kniha ke stažení ve formátu PDF

Koupit e-knihu
110 Kč / 5.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Ve stínu Aconcaguy - elektronická kniha

Kniha Ve stínu Aconcaguy je autentickou výpovědí Petra Směji účastníka expedice na nejvyšší horu amerického kontinentu – Aconcaguu (6959 m.). Dramatické okamžiky výstupu na Aconcaguu a boj o záchranu kamaráda se střídají s charakteristikami postav. Petr Směja zde podává přesvědčivý obraz mezilidských vztahů v mezních situacích a zamýšlí se obecně nad problémy a smyslem horolezectví.

Autor nechtěl, aby jeho kniha „Ve stínu Aconcaguy“ vyzněla příliš pesimisticky, proto doplnil její elektronickou verzi o své zážitky z druhého a tentokráte úspěšného výstupu na tuto královnu And. Publikovaného pod názvem "Aconcagua podruhé" v časopisu Everest (jaro 2004). Elektronickou knihu Ve stínu Aconcaguy napsal a vydal Petr Směja.

E-kniha v kategorii:

Dobrodružství, napětí, fantasy >
Romány, povídky, novely >
Sport, fitness, zdraví a životní styl >
Cestování >

ISBN knihy: 978-80-260-1130-9

Velikost e-knihy:

PDF: 3750 kB

Směja Petr

Hudebník, vedoucí kapely Synkopy 61, kterou založil jako 14 letý. Synkopy 61 byla také první big beatová kapela v Československu. Kapela znovu vystupuje živě v téměř kompletním obsazení z let 1966 -1980 a dodnes odehrála přes 3000 koncertů. Petr Směja je také autorem fejetonů a krátkých povídek, které vydal jako knihu pod názvem Na vlastní kůži. O horolezecké výpravě nejvyšší horu západní i jižní polokoule Aconcaguu napsal knihu Ve stínu Aconcaguy.

E-knihy autora:


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Směja Petr

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy