BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » Sak Petr - elektronické knihy

Sak Petr - elektronické knihy

Autor v roce 1969 absolvoval Fakultu sociálních věd a publicistiky Univerzity Karlovy. Interní vědeckou aspiranturu v oboru sociologie – specializace sociologie mládeže a sociologie výchovy absolvoval v Ústavu sociálního výzkumu mládeže a výchovného poradenství Pedagogické fakulty UK. V roce 1999 se habilitoval na Masarykově univerzitě v Brně.

Od ukončení vysokoškolských studií se věnoval výzkumu mládeže v řadě vědecko-výzkumných pracovišť (Ústav pro filozofii a sociologii ČSAV, Pedagogická fakulta, Metodicko poznávací středisko, Institut dětí a mládeže MŠMT ČR). Dalším tématem, kterému věnuje svou pozornost, je problematika médií. (Výzkumy: „Televize, politické subjekty a informace“ (1992), Výzkumná sonda a expertní výzkum „Diváci a televizní násilí“ (1995), Problematika médií a mládeže se prolíná ve výzkumu „Média v životě mládeže“ (1998).).

Během své profesní kariéry uskutečnil více jak 50 sociologických výzkumů a zúčastnil se kolem 60 symposií, kongresů a seminářů v České republice i v zahraničí. Své poznatky publikoval v několika publikacích a zhruba 100 odborných statích.

V současnosti se trvale podílí na výzkumech agentury INSOMA a je pracovníkem Ústavu bezpečnostní vědy a celoživotního vzdělávání Policejní akademie ČR. Na vysoké škole přednáší sociologii mládeže, metody a techniky sociologického výzkumu a problematiku policie.

Publikace, kterou autor předkládá je vyústěním tří desítek let vědecké práce. Konkrétní empirické poznatky, které publikace obsahuje i jejich teoretické zobecnění, je podloženo třiceti sociologickými výzkumy.

Jsme přesvědčení, že kniha pro svou poznatkovou základnu zaujme nejenom vědeckou sféru, ale i ostatní širokou veřejnost.

Knihy Petra Saka:

Člověk a vzdělání v informační společnosti
Proměny české mládeže

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Sak Petr

eKniha -  Proměny české mládeže
e-kniha

Proměny české mládeže

Autor: Sak Petr
Publikace „Proměny české mládeže“ byla napsána na základě výsledků celé řady empirických sociologických výzkumů mládeže. U některých témat se jedná o poznatky z opakovaných výzkumů, takže můžeme sledovat dlouhodobý vývoj např. hodnotových orientací mládeže či vývoj aktivit ve volném čase.
Popis: Elektronická kniha, 296 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha dostupná: ePub | mobi/Kindle
e-kniha: 149 Kč / 7.1 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook