Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Literatura faktu » Elektronická kniha Proměny české mládeže

Proměny české mládeže

Newsletter

E-kniha od: Sak Petr

Nakladatel: Petrklíč
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 296
Rok vydání: 2000
ISBN: 80-7229-042-8

Anotace: Proměny české mládeže

Publikace „Proměny české mládeže“ byla napsána na základě výsledků celé řady empirických sociologických výzkumů mládeže. U některých témat se jedná o poznatky z opakovaných výzkumů, takže můžeme sledovat dlouhodobý vývoj např. hodnotových orientací mládeže či vývoj aktivit ve volném čase.
E-kniha dostupná ve formátu: ePub | mobi/Kindle

Koupit e-knihu
149 Kč / 7.5€

Proměny české mládeže - elektronická kniha

Publikace „Proměny české mládeže“ byla napsána na základě výsledků celé řady empirických sociologických výzkumů mládeže. U některých témat se jedná o poznatky z opakovaných výzkumů, takže můžeme sledovat dlouhodobý vývoj např. hodnotových orientací mládeže či vývoj aktivit ve volném čase. Publikace obsahuje kapitoly pojednávající o konkrétních tématech na základě empirických výzkumů: hodnoty mládeže, duchovní a náboženský život mládeže, volný čas a aktivity mládeže, média v životě mládeže, sociálně negativní jevy u mládeže. Teoretické kapitoly se zabývají sociálním časoprostorem a sociálním zráním. Tyto kapitoly poskytují teoreticko metodologický kontext pro uchopení empirických dat a poznatků. Publikace za několik let svého života prokázala oprávněnost své existence. Je využívána studenty celé řady oborů. Protože náklad tištěné podoby publikace byl poměrně rychle rozebrán a v knihovnách je obtížně dostupná, rozhodlo se nakladatelství Petrklíč vydat její elektronickou podobu a zpřístupnit ji tak dalšímu okruhu čtenářů.

E-kniha v kategorii:

Literatura faktu >

ISBN knihy:

ISBN tištěné knihz: 80-7229-042-8
EAN tištěné knihy: 8072290428
ISBN ePub formátu: 978-80-7229-354-4
ISBN MOBI formátu: 978-80-7229-355-1

Velikost e-knihy:

MOBI: 3837 kB
EPUB: 2422 kB

Sak Petr

Autor v roce 1969 absolvoval Fakultu sociálních věd a publicistiky Univerzity Karlovy. Interní vědeckou aspiranturu v oboru sociologie – specializace sociologie mládeže a sociologie výchovy absolvoval v Ústavu sociálního výzkumu mládeže a výchovného poradenství Pedagogické fakulty UK. V roce 1999 se habilitoval na Masarykově univerzitě v Brně.

Od ukončení vysokoškolských studií se věnoval výzkumu mládeže v řadě vědecko-výzkumných pracovišť (Ústav pro filozofii a sociologii ČSAV, Pedagogická fakulta, Metodicko poznávací středisko, Institut dětí a mládeže MŠMT ČR). Dalším tématem, kterému věnuje svou pozornost, je problematika médií. (Výzkumy: „Televize, politické subjekty a informace“ (1992), Výzkumná sonda a expertní výzkum „Diváci a televizní násilí“ (1995), Problematika médií a mládeže se prolíná ve výzkumu „Média v životě mládeže“ (1998).).

Během své profesní kariéry uskutečnil více jak 50 sociologických výzkumů a zúčastnil se kolem 60 symposií, kongresů a seminářů v České republice i v zahraničí. Své poznatky publikoval v několika publikacích a zhruba 100 odborných statích.

V současnosti se trvale podílí na výzkumech agentury INSOMA a je pracovníkem Ústavu bezpečnostní vědy a celoživotního vzdělávání Policejní akademie ČR. Na vysoké škole přednáší sociologii mládeže, metody a techniky sociologického výzkumu a problematiku policie.

Publikace, kterou autor předkládá je vyústěním tří desítek let vědecké práce. Konkrétní empirické poznatky, které publikace obsahuje i jejich teoretické zobecnění, je podloženo třiceti sociologickými výzkumy.

Jsme přesvědčení, že kniha pro svou poznatkovou základnu zaujme nejenom vědeckou sféru, ale i ostatní širokou veřejnost.

Knihy Petra Saka:

Člověk a vzdělání v informační společnosti
Proměny české mládeže


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Petrklíč

Nakladatelství Petrklíč vydává literaturu faktu, životopisná díla osobností z oblasti kultury, umění, vědy, politiky a historickou literaturu včetně románů. V omezeném rozsahu též i poezii. Podívejte se na nové stránky nakladatelství Petrklíč: http://www.petrklic.info/

© 2011-2020 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook