Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Romány, povídky, novely » Elektronická kniha Revolucionáři

Revolucionáři

Newsletter

E-kniha od: Vavrečka Lukáš

Nakladatel: Carpe diem
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 144
Rok vydání: 2005
ISBN: PDF: 978-80-87195-50-5

Elektronická kniha: Revolucionáři

Novinář jednoho pražského týdeníku přichází v září 1996 na vysokou školu. Není schopen oprostit se od problémů v rodině, a především od vzpomínek na nešťastně skončený vztah s dcerou sázavského zbohatlíka.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu PDF

Koupit e-knihu
84 Kč / 4.2€
Dop. cena 169 Kč
Ušetříte: 85Kč -50%
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Revolucionáři - elektronická kniha

Novinář jednoho pražského týdeníku přichází v září 1996 na vysokou školu. Není schopen oprostit se od problémů v rodině, a především od vzpomínek na nešťastně skončený vztah s dcerou sázavského zbohatlíka. Po nedávné smrti své matky je postaven před otázku, jak se během studia v Praze co nejlépe postarat o strádajícího otce a jak, pokud možno, vypomoci starší sestře s výchovou její nemanželské dcery Kláry. V Praze potkává Martinu Riegerovou, a začíná tak příběh o lidské lhostejnosti i solidaritě, postavách, které volně vystupují ze společnosti do zátiší melancholie, netradiční příběh o svědomí a běžných radostech ze života, jehož autorem je nositel ceny mladých literárních talentů Zlatý oříšek, kterou autor převzal od Dagmar Havlové.

Elektronické knihy na podobné téma: Česká současná literaturaČeská klasická literaturaPovídky a novely
Erotické povídkyHerci a herečkyČeské detektivkyOdborná literatura, učebnicePsychologieLáskaFejetony, rozhovoryPověstiMytologie

E-kniha v kategorii:

Psychologické romány >
Romány, povídky, novely >
Beletrie >

ISBN knihy:

ISBN tištěné knihy: 80-86362-62-0
EAN tištěné knihy: 9788086362625
ISBN PDF formátu: 978-80-87195-50-5

Velikost e-knihy:

PDF: 2368 kB

Vavrečka Lukáš

Když v říjnu roku 2006 nastoupil na Filozofickou fakultu pardubické univerzity, měl za sebou již studium na Gymnáziu dr. Aleše Hrdličky v Humpolci, jenž je jeho trvalým bydlištěm. Z té doby pochází dva jeho experimentální romány: Revolucionáři (knižně vyšli v listopadu 2005) a jejich volné pokračování Zkus mě najít (prozatím jen rukopisně). Na jaře 2007 se setkává s okruhem mladých opavských umělců, pod jejichž vlivem se pouští do práce na Vyhnanci s křídly. Téhož roku se stává členem Východočeského střediska Obce spisovatelů. Následuje příprava sborníku Lumíkem proti své vůli (vyšlo v březnu 2009), experimentální básnické skladby s názvem Partitura (zdramatizováno v prosinci 2008) a veršovaného Idealistického románu


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Carpe diem

carpe-diem-logoVydavatelství Carpe Diem je zaměřeno na kvalitní opomíjenou beletrii (vedle reedic starších děl české literatury vydává i novinky), monografie, cestopisy. „Edice klubové poezie“ navazuje na dávné aktivity Klubu přátel poezie, kdy v něm vycházely ke knihám i malé gramofonové desky.

© 2011-2023 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy