Jste na: databook.cz » Paroubek Jan - elektronické knihy

Paroubek Jan - elektronické knihy

Jmenuji se Jan Paroubek a dlouhodobě se zajímám o fungování peněz. Nejen proto, že je pro mě toto téma ohromně poutavé, ale i kvůli tomu, že peníze jsou neoddělitelnou součástí našich životů. Peníze jsou v podstatě pilířem životní úrovně každého z nás.

Jedna věc je, kolik financí jsme schopni zajistit pro svůj měsíční rozpočet, a druhá, co s tímto rozpočtem dokážeme. Je totiž propastný rozdíl v tom, jak kdo dovede hospodařit, kolik ušetří a jak následně využije volné finance k jejich dalšímu růstu. Jinými slovy, se stejným množstvím peněz bude životní úroveň různých lidí nižší či vyšší podle toho, jak efektivně s penězi dovedou nakládat.

A to je další důvod, proč se zajímám o finanční vzdělání. Chci být finančně zajištěn, aniž bych byl zcela závislý na zaměstnání, mít pohodové stáří atd.

Není to snadné, ale rozhodně ani nemožné. O tom jsem se již sám přesvědčil. Za dobrými výsledky se pak v pozadí skrývá snaha, vynaložené úsilí a čas… Zajímavé na tom je, že ostatní mohou vidět jen ten výsledek. Co všechno dotyčný musel absolvovat pro dosažení úspěchu, ale ví jen on sám.

Řekl jsem si, že bych se mohl s ostatními podělit právě o to, co stojí za tím vším, co se mi podařilo. Podle mě je škoda nechávat si vše jen pro sebe. Rád bych všem ukázal, že mít se lépe opravdu jde. A hlavně odhalit, jak toho lze dosáhnout v mé nové knize, Nebuďte kořistí a začněte bohatnout.

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Paroubek Jan

eKniha -  Nebuďte kořistí a začněte bohatnout: Průvodce finanční gramotností pro každého
e-kniha

Nebuďte kořistí a začněte bohatnout: Průvodce finanční gramotností pro každého

Autor: Paroubek Jan
Počínaje dnem vydání knihy Nebuďte kořistí a začněte bohatnout už neplatí, že je literatura o financích nudná a složitá. S touto knihou se budete těšit na každou další kapitolu. Vše je srozumitelně a jednoduše popsané, takže se nemusíte bát, že něčemu nebudete rozumět a to ani v případě, že jste se doposud o finanční vzdělaní nezajímali. Přečtením této knihy se nenaučíte jen nějakou teorii, o které se budete nanejvýš moci bavit s přáteli, ale osvojíte si fungující a ověřené mechanismy, které vám umožní se finančně zajistit, dovedete efektivně množit své úspory, budete vědět, jak se připravit na důchod a mnohem více.
Popis: Elektronická kniha, 76 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha ke stažení ve formátu: ePub | mobi/Kindle | PDF
e-kniha: 329 Kč / 16.5 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy