Jste na: databook.cz » Odborná literatura, učebnice » Škola » Elektronická kniha Nebuďte kořistí a začněte bohatnout: Průvodce finanční gramotností pro každého

Nebuďte kořistí a začněte bohatnout: Průvodce finanční gramotností pro každého

Newsletter

E-kniha od: Paroubek Jan

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 76
Rok vydání: 2018
ISBN: 978-80-7536-227-8

Elektronická kniha: Nebuďte kořistí a začněte bohatnout: Průvodce finanční gramotností pro každého

Počínaje dnem vydání knihy Nebuďte kořistí a začněte bohatnout už neplatí, že je literatura o financích nudná a složitá. S touto knihou se budete těšit na každou další kapitolu. Vše je srozumitelně a jednoduše popsané, takže se nemusíte bát, že něčemu nebudete rozumět a to ani v případě, že jste se doposud o finanční vzdělaní nezajímali. Přečtením této knihy se nenaučíte jen nějakou teorii, o které se budete nanejvýš moci bavit s přáteli, ale osvojíte si fungující a ověřené mechanismy, které vám umožní se finančně zajistit, dovedete efektivně množit své úspory, budete vědět, jak se připravit na důchod a mnohem více.
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
329 Kč / 16.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Nebuďte kořistí a začněte bohatnout: Průvodce finanční gramotností pro každého - elektronická kniha

Počínaje dnem vydání knihy Nebuďte kořistí a začněte bohatnout už neplatí, že je literatura o financích nudná a složitá. S touto knihou se budete těšit na každou další kapitolu.

Vše je srozumitelně a jednoduše popsané, takže se nemusíte bát, že něčemu nebudete rozumět a to ani v případě, že jste se doposud o finanční vzdělaní nezajímali.

Přečtením této knihy se nenaučíte jen nějakou teorii, o které se budete nanejvýš moci bavit s přáteli, ale osvojíte si fungující a ověřené finanční postupy, které můžete začít využívat v praxi pro zlepšení vlastního finančního zázemí.

Ale hlavně bych vám rád předal to nejdůležitější ze všeho v celém finančním vzdělání. Po přečtení všech kapitol se vám změní pohled na peníze a najednou zjistíte, jak je to vlastně všechno snadné. Jak dokážete správně řešit i situace, o kterých se v knize ani nezmiňuji.

S knihou Nebuďte kořistí a začněte bohatnout se přesvědčíte, že finanční vzdělání není jen pro odborníky, ale že je pro každého.

Reference:

Bylo mi potěšením pracovat se svou kolegyní Idou Lozanovou na jazykové korektuře e­‑booku Nebuďte kořistí a začněte bohatnout. Přestože jsem

k e­‑booku zprvu přistupovala dost nedůvěřivě (ze správy financí jsem vždycky měla osypky a doteď jsem to dělala s krajní nechutí), finančním vzděláním téměř nepolíbená… záhy jsem se do textu začetla.

Honza Paroubek v knize srozumitelně popisuje jak základy nakládání s penězi, tak i nadstavbu v podobě spoření a investování.

Čtením knížky jsem si „sama od sebe“ osvojila řadu pro mne do té doby lehce zamlžených pojmů (jako podílové fondy nebo broker).

S dalším čtením jsem víc a víc zjišťovala, že finančnictví není jen nuda, ale vlastně docela dobrodružství, a že rozhodně stojí za to, podívat se mu na zoubek.

Pořád nechápu, jak je možné o financích psát čtivě, ale Honzovi Paroubkovi se to povedlo. Na bezmála devadesáti stránkách vám předá to nejdůležitější: způsob, jakým o financích a finančním plánu uvažovat, jasně pojmenuje důvody, proč se jimi zabývat, a vysvětlí, jak na to.

Najednou jsem se nachytala u toho, že si už druhý měsíc vedu finanční deník (ehm, a že je to super!) a že o penězích smýšlím jiným způsobem než doteď.

Takže jestli vás finance zajímají a máte chuť se o nich dozvědět víc, těšte se na e­‑book. A pokud máte pocit (stejně jako já dosud), že se vás finance moc netýkají, že je to extrémní nuda, je e­‑book Nebuďte kořistí a začněte bohatnout právě pro vás.

Jitka Černovská
jazyková korektorka
www.tydve.cz

E-kniha v kategorii:

Ekonomie a podnikání >
Škola >
Odborná literatura, učebnice >

ISBN knihy:

ISBN ePub formátu: 978-80-7536-227-8 (ePub)
ISBN mobi formátu: 978-80-7536-228-5 (mobi)
ISBN PDF formátu: 978-80-7536-229-2 (PDF)

Velikost e-knihy:

EPUB: 12400 kB
MOBI: 3509 kB
PDF: 1598 kB

Paroubek Jan

Jmenuji se Jan Paroubek a dlouhodobě se zajímám o fungování peněz. Nejen proto, že je pro mě toto téma ohromně poutavé, ale i kvůli tomu, že peníze jsou neoddělitelnou součástí našich životů. Peníze jsou v podstatě pilířem životní úrovně každého z nás.

Jedna věc je, kolik financí jsme schopni zajistit pro svůj měsíční rozpočet, a druhá, co s tímto rozpočtem dokážeme. Je totiž propastný rozdíl v tom, jak kdo dovede hospodařit, kolik ušetří a jak následně využije volné finance k jejich dalšímu růstu. Jinými slovy, se stejným množstvím peněz bude životní úroveň různých lidí nižší či vyšší podle toho, jak efektivně s penězi dovedou nakládat.

A to je další důvod, proč se zajímám o finanční vzdělání. Chci být finančně zajištěn, aniž bych byl zcela závislý na zaměstnání, mít pohodové stáří atd.

Není to snadné, ale rozhodně ani nemožné. O tom jsem se již sám přesvědčil. Za dobrými výsledky se pak v pozadí skrývá snaha, vynaložené úsilí a čas… Zajímavé na tom je, že ostatní mohou vidět jen ten výsledek. Co všechno dotyčný musel absolvovat pro dosažení úspěchu, ale ví jen on sám.

Řekl jsem si, že bych se mohl s ostatními podělit právě o to, co stojí za tím vším, co se mi podařilo. Podle mě je škoda nechávat si vše jen pro sebe. Rád bych všem ukázal, že mít se lépe opravdu jde. A hlavně odhalit, jak toho lze dosáhnout v mé nové knize, Nebuďte kořistí a začněte bohatnout.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2023 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy