Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Všeobecné a ostatní » Elektronická kniha Život a smrt na vrcholech světa

Život a smrt na vrcholech světa

Newsletter

E-kniha od: Daniel Milan

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 465
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-7536-142-4

Elektronická kniha: Život a smrt na vrcholech světa

Kudy táhli Marco Polo, Alexandr Veliký, Džingischán, Tamerlán. Hindúkuš – hory vraždící Indy. Pavouci na ledovci ve výšce 5500 m. Po stopách sněžného muže. Tři čs. horolezecké expedice do Hindúkuše a Himálaje, které se uskutečnily v letech 1965–1973, nesledovaly pouze sportovní cíle, ale prováděly i průzkum zvířeny. Autor, který se jako přírodovědec zúčastnil všech výprav, vylíčil v knížce nejen zážitky členů expedice, ale přiblížil i získané vědecké poznatky.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
149 Kč / 7.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Život a smrt na vrcholech světa - elektronická kniha

Kudy táhli Marco Polo, Alexandr Veliký, Džingischán, Tamerlán. Hindúkuš – hory vraždící Indy. Pavouci na ledovci ve výšce 5500 m. Po stopách sněžného muže. Tři čs. horolezecké expedice do Hindúkuše a Himálaje, které se uskutečnily v letech 1965–1973, nesledovaly pouze sportovní cíle, ale prováděly i průzkum zvířeny. Autor, který se jako přírodovědec zúčastnil všech výprav, vylíčil v knížce nejen zážitky členů expedice, ale přiblížil i získané vědecké poznatky.

E-kniha v kategorii:

Turistický pruvodce >
Naučná literatura >
Sport, fitness, zdraví a životní styl >
Všeobecné a ostatní >
Cestování >
Sport, Hry >

ISBN knihy:

ISBN ePub formátu: 978-80-7536-142-4
ISBN mobi formátu: 978-80-7536-143-1
ISBN PDF formátu: 978-80-7536-144-8

Velikost e-knihy:

PDF: 10742 kB
MOBI: 1711 kB
EPUB: 9423 kB

Daniel Milan

Narodil se 14.6.1931 v Horažďovicích. Vystudoval na přírodovědecké fakultě Karlovy univerzity obor zoologie-parazitologie. Pracoval jako vedoucí vědecký pracovník Parazitologického ústavu ČSAV v oboru výzkumu cizopasných členovců, jejich ekologie, zoogeografie a významu v přenosu nákaz. Zúčastnil se řady expedic, které studovaly přírodní ohniskovost nákaz a problémy lékařské geografie v zemích jihovýchodní Evropy (Albánie, Bulharsko, Jugoslávie). Studijně navštívil Skalnaté hory (USA - 1963), byl členem I. a II. čs. expedice do Hindúkuše (1965 - 1967) a III. čs.expedice do Himálaje (oblast Makalu - 1975). Pracoval v Afganistánu (1974), Ugandě (1978) a na Kubě (1980). Je autorem a spoluautorem více než 160 vědeckých prací (z toho 5 knižních) zveřejněných v čs. i zahraničním tisku a velkého počtu odborných pojednání a popularizačních článků.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy