Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Romány, povídky, novely » Elektronická kniha V některém z příštích žraloků

V některém z příštích žraloků

Newsletter

E-kniha od: Prouza Josef

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 453
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-7536-336-7 (ePub), 978-80-7536-337-4 (PDF)

Elektronická kniha: V některém z příštích žraloků

Rozsáhlý trojgenerační román Josefa Prouzy V některém z příštích žraloků mapuje období cca 40 let v postavách dětského Choudi z uvolněných let šedesátých, studenta Ondry v normalizačních osmdesátých a vrcholového manažera Remeše v „divokých“ devadesátých letech.
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle

Koupit e-knihu
149 Kč / 7.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Rozsáhlý trojgenerační román Josefa Prouzy V některém z příštích žraloků mapuje období cca 40 let v postavách dětského Choudi z uvolněných let šedesátých, studenta Ondry v normalizačních osmdesátých a vrcholového manažera Remeše v „divokých“ devadesátých letech. I když se jedná o dílo silně autobiografické, je konečný výsledek literární fikcí a postavy a děje nelze až na výjimky identifikovat se skutečnými osobami a událostmi. Na pozadí klíčových etap dějin republiky druhé poloviny 20.století se odehrávají milostné příběhy s mnoha peripetiemi a zvraty, popisované často velmi syrovým erotickým jazykem. Z tohoto důvodu nelze román v žádném případě doporučit dětským čtenářům.

Trojí retro - tři různé časové linie. Každý, kdo ta období zažil, je znovu
prožije vykreslená a v plné barvě (nebo šedi socialismu).
A jestli byl svědkem, nebo dokonce účastníkem (možná spíše účastnicí)
popisovaných událostí, tak pravděpodobně přečte knihu bez dechu,
ale naprosto jistě s ruměncem ve tváři.
Jiří Jirát

Klidně bych si příběh jakéhokoli ze tří hrdinů knížky střihnul i v některém z mých příštích žraloků. Odpustil bych si jen ty poslední kapitoly, mám radši dobré konce ;-)
Jan Hortík

Život vytváří úžasné příběhy. Ale ne každý je dokáže vnímat a ještě navíc poutavě vyprávět. Josefovi se to ale povedlo. Doporučuji, nebudete se nudit.
Michal Petrman

Prouza Josef

Josef Prouza se narodil 7. listopadu 1957 v Olomouci. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a konzervatoř společenského tance. Po sametové revoluci absolvoval odbornou stáž v pařížských denících. Po základní vojenské službě v Armádním uměleckém souboru v Praze se stal rozhlasovým redaktorem (Mikrofórum, Studio mladých, Radio Bonton), ekonomickým komentátorem Hospodářských novin, redaktorem zábavy TV NOVA, marketingovým ředitelem Sazky, kreativním producentem České televize, a poté opět působil v marketingu v holdingu SPGroup.

Dlouhých 35 let vedl soubor moderního tance Impuls Praha, který za jeho působení získal řadu nejvyšších ocenění na krajských a celostátních festivalech a přehlídkách. Tvořil také choreografie pro televizi a film (Ptákoviny podle Aristofana v Národním divadle v Praze, filmy Šakalí léta, Pelíšky, TV seriál Prima sezóna, TV pořady Boom, Na vlastní nebezpečí, Televarieté, Galasuperšou, Videodisko, apod.

První vážné literární pokusy učinil na poli poezie, publikoval v časopisech a sbornících (Jen jednou ponejprv – Mladá fronta, Zvláštní znamení – Československý spisovatel), a zvítězil v několika celostátních literárních soutěžích. Věnoval se i rozhlasové tvorbě (pásma, fíčry, reportáže) a zde získal také několik ocenění, např. za tvorbu série zábavných pořadů Divadélko Pusa nebo za reportáž Stodola nebo hotel. Později se věnoval především scénáristické tvorbě pro televizi (pořady jako Risk, Bingo, IQ test národa, S padesátkou na dresu, Neshow).

V reklamní tvorbě marketingový tým pod jeho vedením získal řadu českých, evropských i  světových ocenění, např. Zlaté pecky nebo Louskáčka, Golden drum a Silver drumstick v Portoroži, Zlatou plaketu v Montreaux, Golden Hammer v Rize, The Cup ve Valencii, první ceny z Norska, Mexika, apod.

Román V některém z příštích žraloků je jeho prvotinou.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy