Jste na: databook.cz » Odborná literatura, učebnice » Škola » Elektronická kniha Radiologická fyzika – Fyzika ionizujícího záření

Radiologická fyzika – Fyzika ionizujícího záření

Newsletter

E-kniha od: Podzimek František

Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 336
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-87727-05-8

Elektronická kniha: Radiologická fyzika – Fyzika ionizujícího záření

Radiologická fyzika – Fyzika ionizujícího záření seznamuje čtenáře se základy fyziky ionizujícího záření, od jeho vzniku, vlastností, zdrojů, mechanizmů interakcí s živou i neživou hmotou, s možností jeho detekce až po jeho aplikace a využití, výskyt v životním prostředí, ochranou před jeho účinky i možnostmi jeho zneužití. Zahrnuje oblast radiologie se zaměřením na fyziku ionizující záření.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | PDF

Koupit e-knihu
239 Kč / 12€
Dop. cena 259 Kč
Ušetříte: 20Kč -8%
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Radiologická fyzika – Fyzika ionizujícího záření - eklektronická kniha

Radiologická fyzika – Fyzika ionizujícího záření seznamuje čtenáře se základy fyziky ionizujícího záření, od jeho vzniku, vlastností, zdrojů, mechanizmů interakcí s živou i neživou hmotou, s možností jeho detekce až po jeho aplikace a využití, výskyt v životním prostředí, ochranou před jeho účinky i možnostmi jeho zneužití. Zahrnuje oblast radiologie se zaměřením na fyziku ionizující záření. Cílem publikace je přístupnou, encyklopedicky pojatou formou, s minimem složitých matematických vzorců a maximem názorných obrázků a schémat poskytnout ucelený pohled na problematiku ionizujícího záření, od jeho původu, možností jeho použití i zneužití až po radiační rizika, včetně popisu ionizujícího záření v legislativě národních a mezinárodních institucích.

Text je rozdělen na jedenáct tematických okruhů, které postupně procházejí hlavní problematiku fyziky ionizujícího záření. Po úvodní kapitole, která čtenáře seznamuje se vznikem hmoty a elementárních částic, následuje deset kapitol, které postupně procházejí hlavní problematiku fyziky ionizujícího záření. Jednotlivé kapitoly pak jsou: Stavba atomů; Radioaktivní přeměna; Vlastnosti ionizujícího záření; Zdroje ionizujícího záření; Interakce ionizujícího záření s hmotou; Dozimetrie ionizujícího záření; Principy detekce ionizujícího záření; Metrologie ionizujícího záření; Biologické účinky ionizujícího záření; Ochrana před ionizujícím zářením. V poslední kapitole je soubor 55 kontrolních úloh k jednotlivým tématům, které slouží k přípravě na závěrečné zkoušky.

Problematice neionizujícího záření se publikace nevěnuje.

E-kniha v kategorii:

Lékařské obory >
Škola >
Odborná literatura, učebnice >

ISBN knihy:

ISBN PDF formátu: 978-80-87727-05-8
ISBN ePub formátu: 978-80-87727-05-8

Velikost e-knihy:

PDF: 12378 kB
EPUB: 26220 kB

Podzimek František


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Data Agentura INFOPHARM

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy