Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Ekonomie a podnikání » Elektronická kniha Můj parťák strach

Můj parťák strach

Newsletter

E-kniha od: Kurzweilová Helena

Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 20
Rok vydání: 2015

Elektronická kniha: Můj parťák strach

„Je toho moc! Nestíhám. A ještě k tomu mám zase mluvit před lidmi. No fuj.“ Žaludek se sevře už jen při té představě. Až na to dojde, sevře se i hrdlo a sotva vydám hlásek. Čas se ale nebezpečně krátí. Už tu prezentaci fakt musím začít připravovat, nebo se trapasu nevyhnu. Vůbec se mi do ní ale nechci. Nevím, jak začít ani jak pokračovat. Připadá vám ta samomluva povědomá? Možná, že si říkáte něco trochu jiného. Příčina může být stejná. Jmenuje se STRACH.
E-kniha ke stažení zdarma:

Stáhni e-knihu
zdarma
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Sedm pilířů moci - elektronická kniha

„Je toho moc! Nestíhám. A ještě k tomu mám zase mluvit před lidmi. No fuj.“ Žaludek se sevře už jen při té představě. Až na to dojde, sevře se i hrdlo a sotva vydám hlásek. Čas se ale nebezpečně krátí. Už tu prezentaci fakt musím začít připravovat, nebo se trapasu nevyhnu. Vůbec se mi do ní ale nechci. Nevím, jak začít ani jak pokračovat. Připadá vám ta samomluva povědomá? Možná, že si říkáte něco trochu jiného. Příčina může být stejná. Jmenuje se STRACH. Vidět ho není, ale o jeho přítomnosti víme až přespříliš dobře. Mučí naše útroby, mění náš hlas a nedovolí nám dělat to, co bychom chtěli. Jak se hnu, zakopnu o balvan, co mi hodí pod nohy, nebo žuchnu do pečlivě nastražené pasti. Mnoho let jsem s ním vedla tichý souboj. Tvářila jsem se, že ho jako nevidím, že tu není, přemáhala ho vůlí, vysvětlovala si, že to jsou jen mé nesmyslné představy, že se doopravdy nic neděje. Marně. Vyhrával víc a víc. Až mě to přestalo bavit a změnila jsem strategii. S bojem byl konec. Od té doby jsme parťáci. Abyste nemuseli tápat, lopotit se a mořit jako já, popsala jsem svůj přístup v e-booku, který si můžete zcela volně stáhnout a používat. Vzhůru na svobodu! Ke stažení klikněte pravým tlačítkem myši na odkaz dole a zvolte "Uložit odkaz jako"

E-kniha v kategorii:

Ekonomie a podnikání >
Všeobecné a ostatní >
Osobní rozvoj >

ISBN knihy:

Velikost e-knihy:

Kurzweilová Helena


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Jana Bee 23.09.2017

Najdete zde: http://www.kurzweilova.cz/muj-partak-strach

Eliška Krejčová 17.09.2017

Chybí odkaz je stazeni!!!!!!!!!!!!!!:(

Karel Kalista 14.08.2017

Co takhle tam doplnit tlačítko pro stažení !!! Lajdáci - copak nikdo nečte naše komentáře ???

Mirka Klementová 30.04.2017

Neni zde moznost stazeni, o ktete se v navofu hovori.

Mir Asu 30.12.2016

Chybí odkaz ke stažení:-(

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

© 2011-2023 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy