Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Ekonomie a podnikání » Elektronická kniha Marketing bez reklamy
BESTSELLER
  

Marketing bez reklamy

Newsletter

E-kniha od: Čevelová Magdalena

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 91
Rok vydání: 2017
ISBN: ePub: 978-80-87749-12-8; mobi: 978-80-87749-13-5; PDF: 978-80-87749-14-2

Elektronická kniha: Marketing bez reklamy

10 účinných marketingových nástrojů pro malé firmy
Chcete mít dostatek zakázek, a přitom neutratit ani korunu za reklamu? Jste-li živnostník, nezávislý profesionál nebo malá firma, je to docela dobře možné. Kniha Marketing bez reklamy vám představí 10 postupů, které mohou být pro vaše podnikání dokonce účinnější než placená inzerce, a krok za krokem vás provede jejich používáním.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
199 Kč / 10€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Marketing beź reklamy - elektronická kniha

10 účinných marketingových nástrojů pro malé firmy

Když se řekne marketing, většina lidí si představí reklamu. Není divu - placená propagace dlouho představovala hlavní způsob, jak dát o sobě vědět. Ale svět se mění. Vnucování se, obtěžování a agresivní prodejní techniky postupně přestávají fungovat. Jejich místo zaujímá tzv. inbound marketing, jehož hlavním principem je nabídnout hodnotu, ne zákazníka tlačit k nákupu.
Jak na to? Právě o tom je kniha Marketing bez reklamy. Dozvíte se z ní, jak se buduje osobní brand, kdy není třeba mít webové stránky i na co si dátpozor při pořádání webinářů. Krok za krokem vás provede nastavením ceny, psaním blogu nebo tvorbou videa. Srozumitelně a bez odborné hantýrky vám představí nástroje, které můžete okamžitě použít ve vlastním podnikání. Všechny postupy jsou maximálně praktické, takže je bez problémů zvládnete. A pravděpodobně vás marketing začne i bavit.

Uživatelské recenze:

Publikace Marketing bez reklamy se čte jedním dechem. Je velmi poutavá a čtivá. Obsahuje spoustu konkrétních a praktických rad, jak dělat marketing s minimálními náklady a maximální efektivitou. Vše, o čem se kniha zmiňuje, je proveditelné svépomocí bez agentury a speciálních znalostí. Kniha je velmi přehledně členěna do kapitol. Každá kapitola se věnuje jednomu konkrétnímu tématu, takže se člověk může snadno vrátit k tématu, které ho zaujalo. Nabízených nástrojů je opravdu hodně a každý si vybere s Madly pomocí ty své. Kniha mi pomohla si uvědomit, kolik marketingových nástrojů existuje, a také vybrat, které se hodí právě pro nás. Knihu vřele doporučuji všem, kdo berou své podnikání vážně. Těším se na další Madly publikace.
Zuzana Bartůšková, Účetnictví bez starostí

Kniha Marketing bez reklamy se mi moc líbila, velmi inspirativní, přehledné, čtivé, tak jak jsme u Madly Čevelové zvyklí. Doporučuji všem živnostníkům.
Olga Rochowanská, oděvní stylistka

S knihou Marketing bez reklamy se pěkně mazlím a vychutnávám si ji. Nad vším přemýšlím a všechno pěkně pomalu zpracovávám a zapisuji. Tyto věci (prozatím poslání, vize, cíle, strategie…) jsme brali před lety na fakultě, ale dnes dostávají stejné myšlenky zcela nový rozměr. Už to nejsou poučky a fráze k naučení, ale témata k zamyšlení a hlavně východiska. Budu s dovolením i nadále ve spojení a informovat o svém objevování kouzelného marketingu podle Madly Čevelové.
Markéta Dos Santos, Brno

E-kniha v kategorii:

BESTSELLERY >
Beletrie >
Ekonomie a podnikání >
Všeobecné a ostatní >

ISBN knihy:

ISBN ePub formátu: 978-80-87749-12-8
ISBN mobi formátu: 978-80-87749-13-5
ISBN PDF formátu: 978-80-87749-14-2

Velikost e-knihy:

EPUB: 1155 kB
PDF: 1195 kB
MOBI: 450 kB

Čevelová Magdalena

madla cevelova autorka knihy marketing bez reklamyMagdalena Čevelová je marketingová čarodějnice, poradkyně a lektorka. Drobným podnikatelům pomáhá získat více zákazníků, zlepšit obchodní výsledky, najít si místo na trhu, a především nacházet v práci smysl a radost.

Pod vlastní značkou Marketingová kouzla nabízí poradenství a kurzy v oblasti nastavení ceny, marketingových nástrojů, budování značky a využití internetu v podnikání.

Vystudovala psychologii a pedagogiku na FFUK a marketing na VŠEM v Praze.Její praxe v oblasti marketingu zahrnuje působení ve velkých PR agenturách, v médiích i na straně klienta. Jako nezávislý profesionál na volné noze působí už 10. rok.

Kromě poradenství a mentoringu používá koučovací přístup, ale občas i tarotové karty, afirmace, rituály a další postupy. Více informací o Madle Čevelové a jejich službách najdete na jejím osobním webu: www.cevelova.cz.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

libuše tomanová 09.05.2013

Magdu Čevelovou znám z různých marketinkový školení a i z přímého poradenství. Její profesionalita - zkušenosti,rady šité na míru mě nadchly a hlavně použité v praxi, vždy fungovaly a stále fungují.Nejinak je to s její knihou...... Libuše Tomanová

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy