Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Ekonomie a podnikání » Elektronická kniha Mikroekonomická analýza - cvičebnice

Mikroekonomická analýza - cvičebnice

Newsletter

E-kniha od: Soukup Jindřich

Nakladatel: Jindřich Soukup
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 76
Rok vydání: 2012
ISBN: ePub: 978-80-905326-4-9; mobi: 978-80-905326-3-2; PDF: 978-80-905326-5-6

Elektronická kniha: Mikroekonomická analýza - cvičebnice

Řeší problémy a aplikace pro užití společně s učebnicí Mikroekonomická analýza
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
50 Kč / 2.5€
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Mikroekonomická analýza - elektronická kniha

Cvičebnice navazuje na učebnici Soukup, J.: Mikroekonomická analýza. E-knihy, Praha, 4. vydání, 2012, ISBN 978-80-905326-0-1. Cílem je poskytnout čtenáři materiály, které mu dovolí procvičit si na úkolech a příkladech znalosti, které získal studiem výše citované učebnice. Smyslem úkolů a příkladů je přeměnit získané znalosti v dovednosti a pomoci tak studentovi, aby si upevnil své schopnosti využívat možností, které při analýzách nabízí mikroekonomie.

Každá kapitola cvičebnice se skládá ze šesti částí. V první části nazvané „Metodické poznámky“ naleznete odvolávky na kapitoly učebnice Soukup, J.: Mikroekonomická analýza a na další učebnice, které se zabývají stejnou problematikou, která se procvičuje v příslušné kapitole. Ve stejné části cvičebnice též najdete odkazy na učebnice, které se věnují stejné problematice na méně náročné (středně pokročilé) úrovni.

Druhá část kapitoly označená „Test“ nabízí krátké procvičení základních pojmů, které jsou spjaty s danou tématikou. Aplikaci získaných znalostí a upevňování dovedností jsou věnovány třetí a čtvrtá část kapitoly, které jsou pojmenovány „Řešené příklady a úlohy“ a „Případové studie“.

Zpětnou vazbu na otázky, které obsahují testy, řešené příklady a úlohy, najdete v odpovědích, jež jsou součástí páté a šesté části každé kapitoly cvičebnice. Případové studie, jak plyne z názvu, ze své podstaty vyžadují individuální přístup ke svému řešení, a proto nemohou být ve cvičebnici žádná jejich řešení obsažena.

Některé kapitoly navíc obsahují dodatečnou sedmou část, která doplňuje výklad učebnice Mikroekonomická analýza o některá témata, vesměs aplikačního charakteru.

E-kniha v kategorii:

Ekonomie a podnikání >

ISBN knihy:

ISBN formátu Mobi: 978-80-905326-3-2
ISBN formátu ePub:978-80-905326-4-9
ISBN formátu PDF:978-80-905326-5-6

Velikost e-knihy:

PDF: 1984 kB
MOBI: 3306 kB

Soukup Jindřich


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Jindřich Soukup

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy