Jste na: databook.cz » Ludvík Filip - elektronické knihy

Ludvík Filip - elektronické knihy

Původní vzdělání SPŠ stavební Brno. Od té doby až do současnosti si prošel různými pozicemi od práce dělníka u lopaty až po pozici nejvyššího představitele organizace. Poznal práci jak dělnickou, tak řídící, ale i druhou stranu mince, jako předseda odborové organizace tehdy po roce 1989. V roce 2014 ukončil magisterské vzdělání na VŠFS, kde od stejného roku také přednáší a vede BP a DP. Vším, čím byl, byl rád, a z každé pozice si odnesl jen pozitivní zkušenosti, ač sám pesimista. Na svých stránkách má volně k dispozici články, v nichž reaguje na aktuální témata, především z jeho oblasti působení, jež však mají přesah i do běžného života. Román je vyústěním pohledu na svět očima druhých, se kterými se setkává v organizacích, kde působí, nebo které slýchává při pozorném naslouchání. Prožil si bohatý a pestrý život a svoboda je dle něj taková, jakou si ji člověk udělá. Bohužel v dnešní době je čím dál více oklešťována. Vnitřní svobodu nám však nemůže vzít nikdo! Tedy kromě nás samotných.Základním heslem jeho života je NELHAT, což platí nejen pro osobní, ale i pro pracovní svět.

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Ludvík Filip

eKniha -  Probuzení
e-kniha

Probuzení

Autor: Ludvík Filip
Fiktivní příběh party kamarádů, která nám na pozadí skutečných míst a za použití reálných i smyšlených informací a dat vypráví o světě a životě, který kolem nich proudí a proudil. Pohledem aktérů nám ukazuje svět i pohledem zpátky do minulosti. Co se tedy nyní děje, tedy jako současný stav nebo jako pohled zpátky do minulosti, která ještě nenastala, a dá-li Bůh, snad zcela nenastane. Jednotlivé osoby přispívají k hodnocení vnějšího světa kritickým pohledem, ale také chválou úspěchů.
Popis: Elektronická kniha, 882 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha ke stažení ve formátu: ePub | mobi/Kindle | PDF
e-kniha: 189 Kč / 9.5 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy