BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » Ehl Martin - elektronické knihy

Ehl Martin - elektronické knihy

Od roku 2006 je šéfem zahraničního zpravodajství Hospodářských novin. Jako reportér objel Latinskou Ameriku, Španělsko a Spojené státy, jeho doménou je ovšem střední Evropa, Pobaltí a Balkán. Popisoval válečný konflikt v Bosně, kvůli reportážím o propukající válce v Kosovu nesměl až do pádu Slobodana Miloševiče v roce 2000 do Srbska. Byl posledním zahraničním novinářem, který dělal rozhovor s prezidentem Lechem Kaczyńským před leteckou katastrofou na jaře 2010. Novinářem chtěl být odmalička, v roce 1992 začal spolupracovat s Lidovými novinami, poté pracoval v Týdnu a MF Dnes. V Hospodářských novinách pracuje od roku 2001 a v současnosti je služebně nejstarším členem vedení redakce. Píše pravidelný sloupek Střed Evropy, dále fejetony pro Rádio Česko a blogy v češtině, angličtině a polštině. Zahraniční politiku komentuje i v České televizi. O střední Evropě přednáší na Metropolitní univerzitě v Praze. V roce 2001 vydal svoji první knihu Globalizace: pro a proti a podílel se na několika učebnicích o rozvojové spolupráci a politických systémech střední a východní Evropy. Má titul Ph.D. v oboru politologie. Miluje svoji ženu, dvě dcery, svíčkovou, hruškovici a cestování.

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Ehl Martin

eKniha -  Třetí dekáda
e-kniha

Třetí dekáda

Autor: Ehl Martin
"Nikdy v moderní historii státy střední Evropy, ať byly jejich tvar, rozloha a národnostní složení jakékoli, neměly více než dvacet let na to, aby se mohly svobodně rozvíjet," stojí v jedné z prvních kapitol této knihy.
Popis: Elektronická kniha, 230 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha dostupná: PDF
e-kniha: 78 Kč / 3.7 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook