BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » Dokořán - elektronické knihy

Dokořán - elektronické knihy

Nakladatelství se zaměřuje zejména na populárně-naučnou a odbornou literaturu s výběrovými přesahy do kvalitní beletrie a poezie. Edice Aliter přináší originální pohledy na moderní témata, často u nás dosud nezpracovaná, která zpřístupňuje srozumitelnou formou. Řada Zip se zabývá podobně jako Aliter současnými tématy, především v oblasti přírodních věd, proniká však hlouběji k jejich podstatě. (Obě řady vycházejí ve spolupráci s nakladatelstvím Argo.) Edice Zlom přináší populárně psané knihy z oblasti společenských věd. V edici Bod vychází odborná literatura se zaměřením na akademické publikum. V edici Mocca – malá, ale silná káva vycházejí výběry toho nejlepšího z poezie, výběr z kvalitní české a světové prózy přináší edice Netopýr. Pro náročnější čtenáře beletrie jsou určeny knihy z řady Neviditelná knihovna. V ediční řadě Pergamen vycházejí bohatě ilustrované populárně-naučné knihy pro radost i po učení. Kromě toho nakladatelství vydává mnoho knih i mimo ediční řady, a ve spolupráci s nakladatelstvím Jaroslava Jisková – Máj.

| 1
seřadit dle: ceny | autora | názvu | radit-dolu sestupně
  • Dokořán

eKniha -  „Ústně více“ - Šestatřicátníci
e-kniha

„Ústně více“ - Šestatřicátníci

Autor: Kosatík Pavel
V první polovině padesátých let se z přátelství dvou tehdy začínajících básníků Jiřího Paukerta-Kuběny a Václava Havla zrodila literární skupina Šestatřicátníků (nazvaná podle letopočtu narození většiny členů). Skupina sdružovala mladé muže a ženy, kteří věřili ve vlastní literární talent a zároveň neměli v úmyslu zadat si svým psaním s panujícím režimem. Od samého počátku šlo o aktivity paralelní s oficiálními kulturními „strukturami“, jejichž cílem ovšem bylo uplatnit se publikačně na veřejnosti, až to poměry dovolí.
Popis: Elektronická kniha, 320 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha dostupná: ePub | mobi/Kindle | PDF
e-kniha: 248 Kč / 11.8 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook