Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Všeobecné a ostatní » Elektronická kniha Almanach Labyrint

Almanach Labyrint

Newsletter

E-kniha od: Labyrint

Nakladatel: Labyrint
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 420
Rok vydání: 2012
ISBN: 978-80-8726-024-1

Elektronická kniha: Almanach Labyrint

Almanach labyrint je nejrozsáhlejší soubor a seznam nakladatelství, knihoven a knihkupectví v ČR. Stáhněte si ZDARMA Almanach Labyrint 2011 jako eKnihu.
E-kniha ke stažení zdarma: ePub | PDF

Stáhni e-knihu
zdarma
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Almanach Labyrint je tradiční průvodce českým knižním trhem již od roku 1992. Ročenka je určena pro nakladatele, knihkupce, knihovny, galerie, školy, kulturní instituce, novináře, milovníky knih i začínající spisovatele. Pro všechny, kdo čtou rádi knihy.

20. vydání Almanachu Labyrint přináší aktuální profily pěti set českých nakladatelství. Součástí vydání je opět autorizovaný adresář knihkupectví, antikvariátů, distribučních firem, knihoven, přehled všech kulturních časopisů a praktické informatorium, obsahující rady pro začínající nakladatele i samotné autory, jak se dělají korektury, výklad autorského práva atd.

Labyrint

Nakladatelství Labyrint vydává především původní českou a překladovou prózu, knihy o umění a komiksy. Jednou ročně vychází kulturní REVUE LABYRINT – časopis o moderní světové a české literatuře a současném výtvarném umění. Ve spolupráci s nakl. Gutenberg vycházejí GUTENBERGOVY ČĺTANKY (antologie cizojazyčných literatur – viz Gutenberg). V roce 2004 založil Labyrint samostatnou edici knih pro děti RAKETA (viz Raketa) a dlouhodobě se podílí na organizování řady kulturních projektů.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Labyrint

Vydává především původní českou a překladovou prózu, knihy o umění a komiksy. Jednou ročně vychází kulturní REVUE LABYRINT – časopis o moderní světové a české literatuře a současném výtvarném umění. Ve spolupráci s nakl. Gutenberg vycházejí GUTENBERGOVY ČĺTANKY (antologie cizojazyčných literatur – viz Gutenberg). V roce 2004 založil Labyrint samostatnou edici knih pro děti RAKETA (viz Raketa) a dlouhodobě se podílí na organizování řady kulturních projektů.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy