Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Sport, fitness, zdraví a životní styl » Elektronická kniha Život na lyžích

Život na lyžích

Newsletter

E-kniha od: Žák Jan

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 244
Rok vydání: 2015
ISBN: 978-80-87749-56-2

Elektronická kniha: Život na lyžích

Lyžování pod drobnohledem a jako bonus příloha 42 článků rad o lyžování publikovaných v prestižním časopisu NORDICmag
Tato e-kniha vznikla jako soubor článků o lyžování, které byly v průběhu několika let publikovány v prestižním časopisu NORDICmag, ale zde v ucelené podobě mohou působit mnohem emotivněji. Tento soubor je proložen novými články se zajímavými myšlenkami a zkušenostmi, získanými dlouholetým působením autora v lyžování a to nejprve jako závodníka, potom jako trenéra a funkcionáře v běžeckém lyžování. Jeho „trenérskýma rukama“ prošla celá řada vynikajících sportovců, mezi nimi i nejúspěšnější česká lyžařka všech dob Kateřina Neumannová, juniorský mistr světa Jiří Kvapil, dlouholetá česká reprezentantka v biatlonu Eva Burešová-Háková
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
129 Kč / 6.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Život na lyžích - elektronická kniha

Lyžování pod drobnohledem a jako bonus příloha 42 článků rad o lyžování publikovaných v prestižním časopisu NORDICmag

Tato e-kniha vznikla jako soubor článků o lyžování, které byly v průběhu několika let publikovány v prestižním časopisu NORDICmag, ale zde v ucelené podobě mohou působit mnohem emotivněji. Tento soubor je proložen novými články se zajímavými myšlenkami a zkušenostmi, získanými dlouholetým působením autora v lyžování a to nejprve jako závodníka, potom jako trenéra a funkcionáře v běžeckém lyžování. Jeho „trenérskýma rukama“ prošla celá řada vynikajících sportovců, mezi nimi i nejúspěšnější česká lyžařka všech dob Kateřina Neumannová, juniorský mistr světa Jiří Kvapil, dlouholetá česká reprezentantka v biatlonu Eva Burešová-Háková, slovinská olympionička TadejaBrankovič-Likozar a další Slovinka Vesna Fabjan, kterou autor v jejích 12ti letech naučil lyžovata ona na ZOH v Soči získala bronzovou medaili ve sprintu. Historky ze života na lyžích jsou autorem vloženy do knihy pro zpestření četby zájemců o tento krásný sport, který nejen upevňuje zdraví, ale i vychovává a přináší uspokojení a radost ze života.

RECENZE knížky Život na lyžích

Autor se ohlíží za svými zkušenostmi s lyžováním od dětství po reprezentaci a až k vrcholu svého odborného působení. Podtitul Lyžování pod drobnohledem bych doplnil slovy Jak si užít život s radostí, pro zdraví a pohodu. Nechybí tam návod pro práci s mládeží. V některých kapitolách se autor nevyhýbá ani kritice současného běžeckého lyžování. V první ze tří hlavních částí knihy je rekapitulace autorova života od sportovních začátků v Sokole až po trenérské působení v reprezentaci Slovinska. Autor neopomněl jmenovat vynikající závodníky v běhu na lyžích, kteří začínali na jihu Čech a dosáhli vrcholového stupně. Nejobsáhlejší druhou část knihy tvoří již zmiňovaný návod nejen jak si oblíbit pohyb na lyžích, ale jak se dopracovat až k výkonnostnímu lyžování. Populární formou popisuje vědecké poznatky ověřené praktickými zkušenostmi. Třetí část - "Slovinská inspirace" - obsahuje výsledky dlouhodobého působení a zkušeností z vrcholového sportu na světové úrovni. Všestranný rozhled autora, praktické zkušenosti a jeho osobnost se promítají do veškerých činností sportovního i civilního života.

Autor recenze knížky Život na lyžích:
Mgr. Arnošt Binter Předseda Komise lyžování ČOS, Člen INTERSKI, Člen Komise FAIR PLAY při Min.školství a tv.

Tato knížka určitě osloví nejen trenéry a cvičitele lyžování, ale i širokou lyžařskou veřejnost. Bez velkých kudrlinek jasně hovoří k dospělým i k mládeži, je vodítkem pro začátečníky i pro pokročilé lyžaře. Neotřelým způsobem spolu kloubí odbornost se zážitky Jana Žáka, který doslova svůj život lyžím zasvětil. Vyjadřování autora, strojního inženýra, je zřejmě úmyslně málo květnaté ve snaze popsat co nejrychleji těžiště vůdčí myšlenky, je to vyloženě technokratický směr. Stručnost a věcnost může být pro čtenáře v dnešní uspěchané době dobrou devizou.

Ing.Pavel Pavel, předseda Jihočeského krajského svazu lyžařů

E-kniha v kategorii:

Literární biografie >
Sport, fitness, zdraví a životní styl >
Sport, Hry >

ISBN knihy:

ISBN ePub formátu: 978-80-87749-56-2 (ePub)
ISBN mobi formátu: 978-80-87749-57-9 (mobi)
ISBN PDF formátu: 978-80-87749-58-6 (PDF)

Velikost e-knihy:

MOBI: 386 kB
PDF: 947 kB
EPUB: 940 kB

Žák Jan


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy