Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Humor, Satira » Elektronická kniha Ženská monologika

Ženská monologika

Newsletter

E-kniha od: Lužná Kateřina

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Rok vydání: 2013
ISBN: ePub: 978-80-87749-24-1; mobi: 978-80-87749-25-8; PDF: 978-80-87749-26-5

Elektronická kniha: Ženská monologika

Jak název napovídá, kniha ŽENSKÁ MONOLOGIKA je sbírka kratších i delších divadelních monologů pro ženy a dívky. Monology jsou důležitou a obtížnou částí jak samotného hereckého projevu, tak i nácviku dramatických dovedností v uměleckých školách a kurzech.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
89 Kč / 4.5€
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Ženská monologika - elektronická kniha

Jak název napovídá, kniha ŽENSKÁ MONOLOGIKA je sbírka kratších i delších divadelních monologů pro ženy a dívky. Monology jsou důležitou a obtížnou částí jak samotného hereckého projevu, tak i nácviku dramatických dovedností v uměleckých školách a kurzech. Rovněž u přijímacích zkoušek hrají kvalitně zpracované monology významnou roli při výběru uchazečů o studium. Proto tato kniha může být velice užitečnou a zábavnou pomůckou pro zájemce o divadelní práci - ať už na profesionální nebo amatérské úrovni - i pro pedagogy vyučující práci na jevišti. Sbírka je tematicky rozdělena do několika volných oddílů.

E-kniha v kategorii:

Romány, povídky, novely >
Humor, Satira >
Beletrie >

ISBN knihy:

ISBN ePub formátu: 978-80-87749-24-1 (ePub)
ISBN mobi formátu: 978-80-87749-25-8 (mobi)
ISBN PDF formátu: 978-80-87749-26-5 (PDF)

Velikost e-knihy:

MOBI: 381 kB
PDF: 529 kB
EPUB: 1153 kB

Lužná Kateřina

Láska k písmenům ji zavedla na literární dráhu a láska k divadlu na jeviště. Píše povídky, básně a divadelní hry jak pro dospělé, tak pro děti, v oblibě má hlavně krátké, koncentrované literární útvary. Momentálně provozuje webovou stránku www.zenskamonologika.cz, kde publikuje divadelní monology pro ženy a dívky.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy