Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Všeobecné a ostatní » Elektronická kniha Zbavte mně toho pitomce / sundejte ze mě tu mrchu

Zbavte mně toho pitomce / sundejte ze mě tu mrchu

Newsletter

E-kniha od: Samková Klára

Nakladatel: Blinkr
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 268
Rok vydání: 2013
ISBN: není

Elektronická kniha: Zbavte mně toho pitomce / sundejte ze mě tu mrchu

Tato knížka se pokouší vrátit právu jeho určení, totiž povinnost sloužit lidem. Činí tak na poli rodinného práva a poskytuje průvodce rozvodem od prvního zaskřípání ve vztahu až po poslední razítko právní moci v posledním souvisejícím sporu.
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle

Koupit e-knihu
120 Kč / 6€
Dop. cena 200 Kč
Ušetříte: 80Kč -40%
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Zbavte mně toho pitomce / sundejte ze mě tu mrchu - elektronická kniha

Napsat odborný právnicky text není vlastně žádný problém. Píše se pro právníky, tedy pro lidi, kterým je vlastní určitý způsob myšlení a argumentace. Pokud právník nepochopí jiného právníka, pak je vždy na vině čtenář, protože zjevně nedosahuje úrovně myšlenkové vyzrálosti autora, lidově řečeno, nemá na něj. Právo však, bohužel či bohudík, není věda, kterou se zabývají akademici mezi jednotlivými kapitolami bádání o nesmrtelnosti chrousta, ale živoucí útvar. Úkolem práva, na který se už ovšem zapomnělo, je zjednodušovat lidem život. Tím, že platí zákony, má být každému jasné, jak se má chovat a co dělat v té které životní situaci. Zákony mají lidem sloužit. K tomu ovšem je potřeba, aby lidé zákonům rozuměli. A to se zdá dnes téměř nesplnitelným požadavkem.

Následkem dvacetileté „legislativní smršti“ českého parlamentu, které nikde v dohlednu nemá konec, je každý z nás nucen se pokusit pochopit, čím se má v životě řídit a proplout požadavky doby s co nejmenší újmou. Zdaleka ne vždy se to podaří.

Tato knížka se pokouší vrátit právu jeho určení, totiž povinnost sloužit lidem. Činí tak na poli rodinného práva a poskytuje průvodce rozvodem od prvního zaskřípání ve vztahu až po poslední razítko právní moci v posledním souvisejícím sporu. Pakliže něčemu nebudete v knížce rozumět, není to vina vaše, ale vina autorky. Protože usilovala o to, aby požadavky zákona byly srozumitelné naprosto všem, pak vaše případné neporozumění bude jen důkazem toho, že neuspěla.

Knížka, kterou držíte v ruce, je knížka o právu. Ale je to taky knížka o vás. O bolesti všedního dne, kterou prožíváme svým způsobem každý. Jako partneři, jako rodiče, jako děti, jako prarodiče. Většina té bolesti je způsobená tím, že si ubližujeme navzájem. A ubližujeme si proto, že dostatečně nepřemýšlíme. Nedomýšlíme věci do konce a neodhadujeme důsledky, které nám může naše jednání přinést. Proto je tato knížka též návodem a výzvou k přemýšlení. Když ji použijete tímto druhým způsobem, možná zjistíte, že se vůbec rozvádět nemusíte. V tom případě by knížka splnila svůj účel nejlépe. Průvodce rozvodem je doplněný příběhy ze soudních a obdobných síní tak, jak je autorka zažila ve své dvacetileté advokátní praxi.

Knihu vydalo nakladatelství Blinkr jako e-book ve formátu ePub a mobi.

Elektronické knihy na podobné téma: Česká současná literaturaPovídky a novelyErotické povídkyHerci a herečkyČeské detektivkyOdborná literatura, učebnicePsychologieLáska

E-kniha v kategorii:

Sport, fitness, zdraví a životní styl >
Všeobecné a ostatní >
Partnerské vztahy a sex >

ISBN knihy:

ISBN tištěné knihy: 978-80-87579-05-3
EAN tištěné knihy: 9788087579053
ISBN ePub a mobi formátu: nebylo přiděleno

Velikost e-knihy:

EPUB: 766 kB
MOBI: 422 kB

Samková Klára


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Blinkr

Nakladatelství Blinkr vydává chytré knihy, které ukazují směr. Nakladatelství založila advokátka JUDr. Klára SAMKOVÁ a novinář Pavel SKRAMLÍK.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy