Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Detektivky, krimi » Elektronická kniha Řekni mi svůj sen

Řekni mi svůj sen

Newsletter

E-kniha od: Sheldon Sidney

Nakladatel: Alpress
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 245
Rok vydání: 2017

Elektronická kniha: Řekni mi svůj sen

Proslulý psychoanalytik Judd Stevens stojí před nejzávažnějším případem své kariéry. Dva lidé z jeho blízkosti byli zavražděni. Vyřizuje si s ním účty někdo nervově labilní, komu nedokázal pomoci? Je snad on sám dalším cílem? Než vrah udeří znovu, musí Judd proniknout do jeho mysli, nebo bude z vraždy obviněn právě on.
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle

Koupit e-knihu
179 Kč / 9€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Řekni mi svůj sen - elektronická kniha

Proslulý psychoanalytik Judd Stevens stojí před nejzávažnějším případem své kariéry. Dva lidé z jeho blízkosti byli zavražděni. Vyřizuje si s ním účty někdo nervově labilní, komu nedokázal pomoci? Je snad on sám dalším cílem? Než vrah udeří znovu, musí Judd proniknout do jeho mysli, nebo bude z vraždy obviněn právě on.

E-kniha v kategorii:

Detektivky, krimi >
Horory a thrillery >
Thrillery >

ISBN knihy:

Velikost e-knihy:

EPUB: 2267 kB
MOBI: 648 kB

Sheldon Sidney

Sidney Sheldon se narodil jako Sidney Schechtel 11. února 1917 v Chicagu. Během druhé světové války obdržel za svou službu u letectva několik vyznamenání. Když opustil armádu, začal psát pro divadla na Brodway a již ve svých pětadvaceti letech patřil k významným autorům divadelních her. S příchodem do Hollywoodu se zaměřil na scénaristiku. Podle jeho předloh bylo natočeno třiadvacet celovečerních filmů i velice úspěšných televizních seriálů. Za svá díla získal řadu ocenění, včetně filmového Oscara za nejlepší scénář. Jeho první román Odhalená tvář byl v New York Times ohodnocen jako nejlepší detektivka roku. Následovala řada titulů, které získaly četná vysoká ocenění (například Odvrácená strana půlnoci). Sidney Sheldon začal psát až po padesátce a pracoval tak, že nadiktoval sekretářce denně asi 50 stran, které pak druhý den upravoval. Materiál o 1200 až 1500 stránkách pak desetkrát až patnáctkrát přepisoval, což mu trvalo zhruba rok. Sidney Sheldon napsal celkem 18 románů, kterých se po celém světě prodalo více než 300 miliónů výtisků. Měl vlastní recept na úspěch - psal napínavé příběhy o zajímavých lidech v nebezpečných situacích a snažil se tak udržet čtenáře do poslední chvíle v napětí. Obliba jeho románů a následnéch filmových zpracování udělala ze Sidneyho Sheldona v krátké době jednoho z nejprodávanějších autorů světa všech dob. Nakladatelství Alpress vydalo všechny jeho knihy. Sidney žil více než třicet let s herečkou Jorjou Curtrightovou, která zemřela v roce 1985. O čtyři roky později se oženil podruhé. V roce 2007 zemřel na zápal plic.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Alpress

Nakladatelství Alpress je zaměřeno převážně na vydávání světové beletrie v edici Klokan. Vydává také světovou literaturu a populárně-naučnou literaturu zaměřenou na esoteriku, zdraví, záhady, sci-fi, lásku a mezilidské vztahy, literaturu faktu, hobby a obrazové publikace.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy