Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Fantasy, Sci-fi » Elektronická kniha Příště se zmrazit nenechám

Příště se zmrazit nenechám

Newsletter

E-kniha od: Mandík Petr

Nakladatel: Triton
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 393
Rok vydání: 2007
ISBN: 978-80-7387-033-1

Elektronická kniha: Příště se zmrazit nenechám

Když vám někdo nabídne, že vás na 50 let zmrazí - a pak zase rozmrazí v úplně nové, daleko úžasnější době, budete to samozřejmě považovat za vtip. Nebo, možná, za pokus o podvod. A právě tak se na nabídku společnosti IceLift dívá i David Moren.
E-kniha ke stažení zdarma: ePub | mobi/Kindle | PDF

Stáhni e-knihu
zdarma
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Příště se zmrazit nenechám

Když vám někdo nabídne, že vás na 50 let zmrazí - a pak zase rozmrazí v úplně nové, daleko úžasnější době, budete to samozřejmě považovat za vtip. Nebo, možná, za pokus o podvod. A právě tak se na nabídku společnosti IceLift dívá i David Moren, novinář, o němž by se dalo s jistou mírou nadsázky říci, že je hrdinou této neobvyklé sci-fi. Kdyby tušil, co pro něj pokus o reportáž z IceLiftu bude znamenat, nikdy by o ní ani na chvíli neuvažoval...

Mandík Petr

Vydavatel počítačových her, školitel PC programů. Do fandomu jej přivedl J. Hrdlička (Chomutovský SFK), poté, co zjistil, že jeho dosavadní kontakty začaly a skončily účastí na Parconu. V r. 85 spoluzakládal a v r. 87 spolurozpouštěl SFK Ráma v Děčíně. V té době se účastnil několika akcí pořádaných fandomem, včetně akcí bratrského SFK v Chomutově. D Za tajemstvím počítače – Grada 1993. DÍLO 92 napsal a vl. nakl. vydal první dobrodružné hry pro počítač Sinclair ZX Spectrum (Bomba, Katastrofa), 94 učinil první pokus o SF hru pro PC – Mavlin – Vesmírný únik. 95 pod křídly sp. AGAWA zatím poslední SF hru pro PC Mise Quadam (jako spoluautor programu i scénáře, spoluautorem byl P. Bartáček, grafiku stvořil J. Císař.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Jana Kuběnová 25.11.2017

zkusím přečíst

Jana Kuběnová 25.11.2017

...

Robert Slováček 19.09.2017

Mooooc dobré...

Edita Jančíková 03.01.2015

knížka se líbila

Petr Volf 17.07.2013

Zkus to

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 – 10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filozofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty (především mediky), beletrii, sci-fi a literaturu faktu. Základnu kmenových autorů tvoří přední odborníci v daných oborech – především vysokoškolští profesoři a špičkoví pracovníci největších vědeckých institucí a lékařských pracovišť.

© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy