Jste na: databook.cz » E-knihy pro děti » Beletrie pro děti » Pohádky » Elektronická kniha Příběhy robotíka Mecháčka

Příběhy robotíka Mecháčka

Newsletter

E-kniha od: Vrecková Helena

Nakladatel: Vrecková Helena
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 96
Rok vydání: 2012
ISBN: 978-80-260-0720-3

Elektronická kniha: Příběhy robotíka Mecháčka

Dětská pohádková kniha Příběhy robotíka Mecháčka je o malém robotíkovi, který se stěhuje k dědečkovi Nebozezovi a už při cestě vlakem začíná jeho dobrodružství.
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
99 Kč / 5€
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Příběhy robotíka Mecháčka - elektronická kniha

Dětská pohádková kniha Příběhy robotíka Mecháčka je o malém robotíkovi, který se stěhuje k dědečkovi Nebozezovi a už při cestě vlakem začíná jeho dobrodružství.
V městečku Kolomazi poznává Plechýnku, se kterou zažívá své příhody a pozná i další nové přátele nebo robotíky v domácnosti. Mecháčkovi pomáhá v objevování tatínek Šroubek a maminka Matička. Knížka má celkem deset kapitol na 98 stránkách, včetně ručně kreslených ilustrací pomocí iPadu.

Jak e-kniha vznikala
Autorka nejdříve kreslila prstem, později využila kapacitní stylus od Wacomu. Kromě ilustrací však na iPadu vznikl i text. Což je dost odvážný počin. Psaní na tabletu je vhodné hlavně pro kratší e-maily nebo poznámky, ale napsat celou knihu, to je téměř nadlidský úkon.

Knížka je určeta pro děti od 3 do 10 let. Objednejte si elektronickou verzi ve formátu ePub, MobiPocket nebo PDF za 99 Kč. Číst tedy můžete na libovolném mobilu, tabletu, čtečce nebo i počítači. Pokud máte raději papír, tištěná verze stojí 199 Kč.

E-kniha v kategorii:

Pohádky >

ISBN knihy:

ISBN tištěné knihy: 978-80-260-0720-3
ISBN PDF formátu: 978-80-260-0721-0
ISBN ePub formátu: 978-80-260-0720-3

Velikost e-knihy:

PDF: 4102 kB
ePub: 2359 kB
Mobi: 2402 kB

Vrecková Helena

V současné době studuje Bohemistiku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně a pracuje jako externí redaktorka VTM.cz, ve volném čase se věnuji hlavně psaní a sledování vědecko-technických novinek.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Vrecková Helena

V současné době studuje Bohemistiku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně a pracuje jako externí redaktorka VTM.cz, ve volném čase se věnuji hlavně psaní a sledování vědecko-technických novinek.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy