Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Humor, Satira » Elektronická kniha Povídky na poho(du)

Povídky na poho(du)

Newsletter

E-kniha od: Pavlíček Miroslav

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 186
Rok vydání: 2022
ISBN: 978-80-7536-351-0

Elektronická kniha: Povídky na poho(du)

Drobné příběhy o partnerských i společenských problémech, které musíme, museli jsme nebo možná budeme muset jednou řešit všichni.
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
169 Kč / 8.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Drobné příběhy o partnerskýchi společenských problémech, kterémusíme, museli jsme nebomožná budeme muset jednou řešitvšichni.

Pavlíček Miroslav

Na svět jsem přišel šedesátý den roku 1948, což bylo 29. února, kolem šestnácté hodiny. Stalo se to v neděli, v městské věznici, (možná, že v té době to byla věznice okresní, nevím), v Mikulově na Moravě. (Protože tam dědeček pracoval jako dozorce a babička tamtéž vařila.) Moje narození provázela korupce. U porodu totiž byla místní porodní bába, jistá paní Anna Němčická. Babička ji vykrmenou husou podplatila, aby datum mého porodu uvedla až prvního března. Prý abych nebyl v životě nešťastný. Byl to však naprosto chybný krok, jelikož bych narozeniny jednou za čtyři roky slavil docela rád. Potom jsem vyrůstal, studoval, pracoval, opět studoval, třicet let sloužil vlasti v armádě a dopracoval se k penzi. Jenže ani tady jsem si nedal pokoj. Je ze mě pracující senior. (Čtete pouze tučná písmena.) A psaní? Je nádherný únik od životní jednotvárnosti do světů, životů a příběhů zajímavých lidí, které jsem v životě potkal. M.P.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy