BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » Dušek Milan - elektronické knihy

Dušek Milan - elektronické knihy

1.5.1938 v Rosicích nad Labem. Mládí prožil v Lanškrouně. Vyučil se strojním zámečníkem, od roku 1960 vojákem z povolání a příslušníkem Veřejné bezpečnosti. Po roce 1968 pracoval v nejrůznějších dělnických profesích (brusič odlitků, dělník ve slévárně, závozník u koňského potahu při stahování dřeva, domovník KD, tranzitér ČSD, topič a údržbář v léčebně TRN). Od roku 1976 žije v Žamberku. Po knižním debutu ve sborníku Začátek v nakladatelství Kruh v Hradci Králové v roce 1973 začal novelami „Cesty vysokým lesem“ a „Dědictví“ v témže nakladatelství. Z posledních: S puškou a perem, Mrtvý z Mýtiny, Nahá pravda, Cesty naděje, Cesta ke slunečnicovému poli, Piruety na tenkém ledě, Dočasně slepá spravedlnost, Drsné hry. Dosud vydal na třicet knížek a publikoval v mnoha sbornících, časopisech i novinách. Je členem Obce spisovatelů, AIEP – české sekce detektivní a dobrodružné literatury, je redaktorem čtvrtletníku Kruh, bulletinu Východočeského střediska OS v Pardubicích.

Seznam románů

seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Dušek Milan

další stránka
předchozí stránka
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook