BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » E-knihy zdarma » Elektronická kniha Malé dny

Malé dny

Newsletter

E-kniha od: Baruch Vitja

Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 81
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-87536-01-8

Anotace: Malé dny

Román Malé dny je o hledání toho, co nemá jméno, a tudíž nelze přivolat – musí to přijít samo. Čím méně je představa štěstí spojena s hmotnými věcmi, tím krkolomnější je cesta k němu.
E-kniha dostupná ve formátu: ePub | mobi/Kindle | PDF

Stáhni e-knihu
zdarma

Malé dny

O čem román Malé dny vlastně pojednává? Nejprve se může zdát, že jde o další rozpolcenou postavu, která na prahu Kristových let řeší otázku svého dalšího směřování, ale zdání klame. Bezejmenný protagonista má celkem jasno v tom, co ho zajímá a těší – rozhodne se tomu naplno poddat. Čím víc se stahuje na okraj společnosti, mimo veškeré vztahy a vazby, tím krajnějších podob nabývají i jeho pohnutky a myšlenky…

E-kniha v kategorii:

E-knihy zdarma >

Baruch Vitja

debutoval v roce 2010 novelou láska/drzost o osudovosti v pragmatickém světě. V hutném sledu vysokých i nízkých emocí se odvíjí groteskně-temný příběh geneze a zániku silného citového vzplanutí. Následující román Malé dny (2011) je o hledání toho, co nemá jméno, a tudíž nelze přivolat – musí to přijít samo. Vitja Baruch žije v Praze a na Facebooku si vede čtenářský deník.

Narodil se na Moravě, ale již přes deset let žije v Praze. Občas se mu zasteskne po klidu a časové rozvolněnosti venkova, záhy však ze zaječích vystřízliví, když si uvědomí, že nikde jinde není takový výběr kulturních akcí.

Třebaže je trochu asociální, na Facebooku se socializuje a vede si tam čtenářský deník.

(http://www.facebook.com/pages/Vitja-Baruch/174587899248458?v=wall)

Rozhodl se publikovat své knihy elektronicky, jelikož si myslí, že je v nich budoucnost. Apel na čtenáře: pdf z monitoru není četba, pdf je určeno k tisku. Pro čtení elektronických knih je ideální speciální čtečka na principu elektronického inkoustu.

Vitjovu novelu láska/drzost vydal kulturní server bozo.cz:

http://bozo.cz/literatura/laska-drzost-vitja-baruch/


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook