Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Humor, Satira » Elektronická kniha Lastkani: Nejšílenější famílie všech dob

Lastkani: Nejšílenější famílie všech dob

Newsletter

E-kniha od: Prouza Jiří

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 135
Rok vydání: 2020

Elektronická kniha: Lastkani: Nejšílenější famílie všech dob

Vítej mezi náma! Jsme taková (fiktivní) bezdomovecká rodina bydlící v opuštěném domku nad Náchodem. Jsme čtyři: Kunda + Dědko a naše již dospělé děti: Buchloš s Vyhoňčůrákem. Možná si myslíš, že máme velice nudný život. Že jsme jen celé dny ožralí. Tak tomu ale není. Dnes a denně vyvádíme takové hovadiny a šílenosti, co si ani nedovedeš představit! Pokud tě zajímá jaké, vesele čti dál! Doufáme, že se dobře pobavíš.
E-kniha ke stažení zdarma: ePub | mobi/Kindle | PDF

Stáhni e-knihu
zdarma
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Zavítej do bláznivé rodiny Lastkanů. V této bezdomovecké famílii z Náchoda zažiješ takové šílenosti, jaké si ani nedovedeš představit. Její čtyři členové společně obývají rozpadající se barabiznu na kopci nad městem. Ta je místem, kam se bez plynové masky kromě potkanů nikdo neodváží vkročit. Pokud jsi už po otevření dveří nepadnul smrady, čeká tě překážková dráha mezi žlutými loužemi, exkrementy, lahvemi od vína, plísní porostlými zbytky jídla a kopci odpadků. Teprve až překonáš všechny tyto překážky, možná právě zahlédneš paní domácí, vařící výběr toho nejlepšího z popelnice, nebo jejího opilého syna Buchloše s hlavou zabořenou v tašce plné zkažených jitrnic. Jen pozor na Dědka. Ten nemá rád nezvané návštěvy. Každého, kdo se pokusí dovnitř vloupat, přetáhne po hlavě svými pokálenými kalhotami. Mimo tento svůj krásný domov mají Lastkani mnoho známých. Vesměs jsou to individua, která by jsi běžně našel za zdmi blázince, takže nuda ti opravdu nehrozí. A co tě vlastně čeká v tomto první díle? Dobře, nebudeme tě napínat. Buchloš se bude domáhat svého invalidního důchodu, přičemž ho sbalí samotná posudková lékařka, jeho starší brácha se na jeden den stane stevardem ve vlaku a přitom zmrší, co mu přijde pod ruku. Poté si jeden z nás zasoutěží v reality show, kde stráví několik dní ve vile s těmi největšími magory. Dále si uspořádáme soutěž krásy, na níž se představí nejhnusnější obludy z celého Náchodska a nakonec si uděláme pěkně divoký výlet do Londýna. Tak co? Jdeš do toho s náma?

Prouza Jiří


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy