Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Romány, povídky, novely » Elektronická kniha Ještěrky z lásky

Ještěrky z lásky

Newsletter

E-kniha od: Dubová Jindřiška

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 389
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-7536-133-2

Elektronická kniha: Ještěrky z lásky

Jak se postaví k nové situaci a dokáže to všechno zvládnout.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
99 Kč / 5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Ještěrky z lásky - elektronická kniha

Otevřená a upřímná zpověď ženy, které se během několika dnů obrátil život vzhůru nohama. Je to příběh o štěstí, lásce, bolesti a zradě, podobný těm, které prožívá spousta lidí. Víc než dvacet let se Ina domnívala, že je šťastná, dokud v nejkrásnějším dni jejího života nezasáhl krutý osud a hned na to i jiná žena. Jak se postaví k nové situaci a dokáže to všechno zvládnout.

E-kniha v kategorii:

Romantika, erotické romány >
Romány, povídky, novely >
Dívčí romány >

ISBN knihy:

ISBN ePub formátu: 978-80-7536-133-2 (ePub)
ISBN mobi formátu: 978-80-7536-134-9 (mobi)
ISBN PDF formátu: 978-80-7536-135-6 (PDF)

Velikost e-knihy:

PDF: 2034 kB
EPUB: 2212 kB
MOBI: 580 kB

Dubová Jindřiška


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Tomáš Čech 12.06.2017

Tak jsem si tuto knihu přečetl, vlastně spíš přelétl očima a došel jsem k závěru, že mi je pisatelky líto. Ne proto, že ji opustil Pavel, není zdaleka jediná žena, kterou opustil chlap, ale proto jak se zoufale snaží přesvědčit čtenáře jaká je nevinná chudinka, místo toho, aby se zachovala ve svém věku jako důstojná dáma. Znám Pavla delší dobu ze společných sportovních aktivit a vím, že není žádný stárnoucí moula bez vlastního názoru a že také moc dobře ví, proč odešel za Dorotou a podle jeho slov vím, že je s ní velmi šťastný a spokojený. Dorotu neznám, takže ji nemohu soudit. Jsem si jistý že kniha není psána pravdivě a objektivně a má za cíl ublížit Dorotě i Pavlovi. Za sebe jim přeji pevné nervy a pisatelce bych doporučil, aby vzala rozum do hrsti a zamyslela se nad tím, proč ji vůbec Pavel opustil a to hned dvakrát se stejnou ženou. To je můj názor. T.Čech

Petra Manolovová 25.05.2017

Musím uznat, že tato kniha se dala číst ale na druhou stranu autorka píše, že je pohledná a štíhlá tak nevidím problém v tom najít si někoho jiného.. Vždy je problém v obou lidech ve vztahu ne jen v jednom a nevynila bych jen Dorotu za tento rozchod ... A dle mého Pavlovi něco chybělo, proto to vyhledal jinde. PS: bylo by pod mou úroveň napsat takovou knihu, kdybych si věřila ve svém vzhledu a postavě..

čtenářka Hanka 21.05.2017

Knihu doporučuji-přečteno "jedním dechem". Hezky zpracovaný silný lidský příběh,jaký může napsat jen sám život.Trefně vybrané fiktivní jméno postavy,s Dorotou Machalovou bylo peklo odjakživa...

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2023 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy