Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Fantasy, Sci-fi » Elektronická kniha Já, Slastbot: Profil smazán

Já, Slastbot: Profil smazán

Newsletter

E-kniha od: Koláček Martin

Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 100
Rok vydání: 2013
ISBN: ePub: 978-80-87856-03-1; mobi: 978-80-87856-04-8; PDF: 978-80-87856-05-5

Elektronická kniha: Já, Slastbot: Profil smazán

Postapokalyptická sci-fi kniha z doby, kdy mají Zemi v rukou Slastboti, androidi stvoření pro slast. Hlavní hrdina se ocitá uprostřed milostného ráje mezi betonovými troskami, aby zjistil, že je jedním z těch, kteří zde nemají právo na život.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
89 Kč / 4.5€
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Já, Slastbot: Profil smazán - elektronická kniha

"Já, Slastbot" je postapokalyptická sci-fi kniha z doby, kdy mají Zemi v rukou Slastboti, androidi stvoření pro slast. Hlavní hrdina se ocitá uprostřed milostného ráje mezi betonovými troskami, aby zjistil, že je jedním z těch, kteří ve společnosti Slastbotů nemají právo na život. Knihu napsal a vlastnoručně vysázel Martin Koláček

E-kniha v kategorii:

Fantasy, Sci-fi >
Science fiction >

ISBN knihy:

ePub: 978-80-87856-03-1
mobi: 978-80-87856-04-8
PDF: 978-80-87856-05-5

Velikost e-knihy:

MOBI: 406 kB
PDF: 1134 kB
EPUB: 321 kB

Koláček Martin

Martin Koláček se narodil 11. 11. 1981 v 8:35 Greenwichského času v Brně, do rodiny, v níž se komunikovalo v astrologických symbolech, a kde se i sebebezvýznamnější události dočkaly výkladu svého smyslu v rámci duchovního vývoje jedince a celé planety. To nenávratně poškodilo autorovu mladou psychiku a předurčilo jej k dráze literáta. Psaní beletrie se věnoval již od raného dětství, kdy zaujal například svými pokusy o píseň o malém ptáčkovi a masožravé rostlině, nebo o báseň na zadané téma „sluníčko“ pojednávající o umírajících poutnících na poušti. Prvního úspěchu dosáhl v devíti letech se svým esejem „Domov je jako kulomet“, s nímž vyhrál celobrněnskou literární soutěž na téma „Domov, rodina“.

V roce 1992 se přestěhoval do Prahy, kde prožil pár perných let na základní škole, pár užasných let na střední, a pak vystudoval bakaláře na Fakultě Humanitních studií UK, kde se věnoval hlavně Historii, historické antropologii, psychologii a sociální/kulturní antropologii.

Magisterské studium musel opustit, protože už jej neměl kdo živit (nemluvě o tom, že mu už věčné intoušské debaty lezly krkem). Při následném zoufalém hledání práce jej spolkla společnost Disney, pro níž v letech 2006-2011 vymýšlel hry pro mobilní telefony.

Když pominula ekonomická krize a lidé opět dostali odvahu podnikat, byl Martin Koláček vyzobnut z Disneyho nově vznikající společností Lonely Sock, zabývající se, překvapivě, výrobou her pro mobilní telefony.

Z jeho neskrývané levicové, zelené a lidskoprávní orientace, díky níž je ve svém pracovním prostředí naprostým exotem, vychází odhodlání co nejvíce svých děl poskytnout na internetu zadarmo. A řekněme si upřímně, on by to stejně nikdo nekoupil.

První kniha se jmenovala „Sedm sebevražd“ a vyšla v roce 2000 v nakladatelství Protis. Jedná se o literární experiment, celý text je psán tzv. „kolektivní ich-formou“. Jakožto správná prvotina je temná a depresivní.

Kniha „Udržovatel“ tato kniha ukazuje, jak výrazně se posunul autorův styl od dopsání „Sedmi sebevražd“. „Udržovatel“ je napsán tak, aby se dobře četl, a je asi o 90% méně depresivní. Pojednává o bytosti, která má za úkol napravovat trhliny v řádu vesmíru.

„Grunt RX-10 Rebellowed“ je pokusem o komedii, který si autor původně psal sám pro sebe, přesvědčen, že je to taková hovadina, že by to stejně nikdo nečetl. Pojednává o stroji, který by mohl žít šťastným životem, kdyby ovšem neměl tu smůlu, že dostal duši, deprese a sexuální pud.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Ano Nymail 09.12.2016

V e-knize "Já, slastbot" vytváří autor zajímavou verzi světa budoucnosti, se kterým postupně čtenáře seznamuje. Hned první odstavec mne vtáhl do napínavého děje, kdy jsem ho nemohl nedočíst. Hlavní hrdina knihy - Lerm se pak postupně seznamuje s podivným okolním světem, zjišťuje že ztratil paměť, potkává ne-lidi i lidi, kteří se k němu chovají všelijak. Jak už to tak na světě chodí. Ti první vůbec nechápou že ztratil paměť a nevěří mu. A on postupně zjišťuje, že kolem něj jsou samí divní lidé. Nebo že by to snad ani nebyli lidé? Někteří se chovají odmítavě až nepřátelsky, jiní lhostejně, další přátelsky. Ale těch přátelských je jen hodně málo. A ti se mu snaží všelijak pomáhat. Hrdina se však v neznámém světě příliš nechce podvolovat jejich radám a pomoci, stále se až protivně ptá a zdržuje, i když času není nazbyt a nepřátelé jsou za dveřmi. Nakonec se však přátelům vždy musí podvolit, protože oni se "vyznají", i když se jim ta pomoc nevyplácí. Erotika se lehce proplétá dějem, zvláště ze začátku, ale v příběhu nehraje hlavní roli, děj je spíše napínavý úkryty a úniky před tamní policií či nepřáteli, s často překvapivými zvraty a nečekaným řešením, aby se vzápětí opět něco semlelo. Tak si Lerm moc neoddychne (a ani čtenář - já, neboť je tu zvědavost, jak to bude dál). Hlavní postavy se dostávají na Měsíc a odteď se mi logika děje stává poněkud nesrozumitelnou. Nemohu se nějak vyznat v tom, jak ten děj na Měsíci souvisí s dějem na Zemi. A tím pádem si neříkám: "Aha, tak takhle to je!" Ani po druhém přečtení knihy to se mnou není lepší. Možná jsem málo chápavý. Nevím přesně co mi vlastně vadí, ale prostě to pro mně není ono. Vyskytne se i zde na Měsíci několik překvapivých zvratů, ale i hlavní hrdina se v tom občas přestává orientovat. A závěr knihy opět překvapí, i když by ho někdo mohl tušit. Nechci prozrazovat děj, ale kniha končí vcelku k mé spokojenosti. Žádný otevřený konec, ale jednoznačně a krátce popsaný stav, odkdy už si čtenář domyslí, jak to asi bude či nebude dál.

stan 04.01.2014

knížku jsem koupil tak spíš náhodou ale rozhodně doporučuju, četl jsem ji jedním dechem, jenom konec byl na mě trošku chaotickej

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Koláček Martin - E-knihy jedou

Zakladatel vydavatelství „E-knihy jedou“ je český spisovatel Martin Koláček, který se odmítl smířit s tím, že ačkoliv e-knihy mají šanci způsobit opravdovou revoluci v literatuře, většina nakladatelů a prodejců se stále nevymanila z tradiční představy knižního trhu, založeného na knihách papírových.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy