Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Duchovní literatura, esoterika » Elektronická kniha Dominik Duka - Moderní a oblíbený

Dominik Duka - Moderní a oblíbený

Newsletter

E-kniha od: Veselý Pavel

Nakladatel: Petrklíč
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 112
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-7229-267-7

Elektronická kniha: Dominik Duka - Moderní a oblíbený

Setkání s Dominikem Dukou a rozhovor s ním ve mne zanechal hluboký dojem, protože jsem v něm poznal velmi vzdělaného člověka, který má v sobě i velký lidský rozměr.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle

Koupit e-knihu
150 Kč / 7.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Dominik Duka - Moderní a oblíbený - elektronická kniha

Setkání s Dominikem Dukou a rozhovor s ním ve mne zanechal hluboký dojem, protože jsem v něm poznal velmi vzdělaného člověka, který má v sobě i velký lidský rozměr. Knihu o Dominiku Dukovi jsem se rozhodl napsat poté, co jsem měl možnost se s ním setkat osobně a poznat i jeho demokratické názory, které dokáží reflektovat dobu. Dominik Duka je tím, kdo dokáže naslouchat druyhým, a přesto má jasné vidění světa. Jeho život je velké dobrodružství plné zvratů. Setkání s Dominikem Dukou je vždy přínosem a něčím novým, co vás obohatí a zároveň donutí k zamyšlení . Tato kniha se rodila v nelehké osobní době a v mnohých chvílích byla pro mne záchranou. Věřím, že každý čtenář si v ní najde to své a bude mít podobný pocit názorově blízkosti jakou k Dominikovi Dukovi sdílím já.

E-kniha v kategorii:

Duchovní literatura, esoterika >
Literatura faktu >
Literární biografie >

ISBN knihy:

ISBN ePub formátu: 978-80-7229-306-3
ISBN MOBI formátu: 978-80-7229-307-0

Velikost e-knihy:

Velikost ePub: 1787 kB
Velikost MOBI: 1512 kB

Veselý Pavel

Pavel Veselý je český publicista a fotograf, ale dříve i herec, zpěvák a divadelní autor (dramatik) a publicista. Hlavním povoláním však fotograf na volné noze, je autorem několika desítek titulních stránek pro filmové a televizní časopisy, a řady fotoreportáží z televizního a filmového natáčení. Fotografuje interiéry domů a bytů pro časopisy o životním stylu. V posledních letech ustupuje od zakázek a plní si přání, na která dříve nebyl čas: fotografuje portréty, zátiší, krajinu Pracuje na cyklu reportáží a portrétů osobností pro Českou tiskovou kancelář.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Petrklíč

Nakladatelství Petrklíč vydává literaturu faktu, životopisná díla osobností z oblasti kultury, umění, vědy, politiky a historickou literaturu včetně románů. V omezeném rozsahu též i poezii. Podívejte se na nové stránky nakladatelství Petrklíč: http://www.petrklic.info/

© 2011-2022 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy