BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » Doležalová Marie - elektronické knihy

Doležalová Marie - elektronické knihy

Marie Doležalová se narodila roku 1987 v Karviné, ale ještě jako nemluvně společně s rodiči přesídlila na jiný sever, do Trutnova. Tam také poprvé vystoupila na jevišti, když v indiánském eposu ztvárnila drobnou roli Ohně.

Podnícena touto cennou zkušeností začala Marie navštěvovat dramatický kroužek, který ji přivedl k poznání, že chce být herečkou. Pro uskutečnění tohoto snu bylo nezbytné vystudovat Pražskou konzervatoř, kde se kromě procvičování všech jevištních technik a věcí souvisejících věnovala též zpěvu v kapele s názvem Olats otesoc.

Po absolutoriu prošla Marie několika pražskými divadly a nyní je její domovskou scénou Fidlovačka, kde kromě jiného exceluje jako Eva v představení Eva tropí hlouposti. Televizní divák se s Marií nejspíše seznámil prostřednictvím Saši Bůčkové ze seriálu Comeback, zatímco filmový divák ji s vysokou pravděpodobností zaregistroval jako Išku v Pusinkách.

A proč se Maruščin doposud ryze herecký životopis nachází na stránkách knižního nakladatelství? Protože v roce 2014 začala v náhlém popudu a vlastně sama sobě pro radost psát blog Kafe a cigárko. Ani ve snu by ji tenkrát nenapadlo, co Kafe a cigárko způsobí: že se z něj stane fenomén české blogové scény, že za něj obdrží prestižní literární cenu Magnesia Litera... a že její "historky z hereckého podsvětí" vyjdou také knižně.

A tím jsme vlastně nalezli odpověď na otázku, zazněla v úvodu předešlého odstavce. Ano, nakladatelství DOMINO je tím, kdo Kafe a cigárko převede z elektronické podoby do podoby knižní, tištěné (samozřejmě i elektronické). A protože je to výjimečná událost, kniha to bude vymazlená do posledního detailu, krásně vyvedená a opatřená geniálními ilustracemi Honzy Hofmana, které Maruščinu vyprávění dodávají další rozměr.

| 1
seřadit dle: ceny | názvu | radit-dolu sestupně
  • Doležalová Marie

eKniha -  Kafe a cigárko
e-kniha
BESTSELLER
  

Kafe a cigárko

Autor: Doležalová Marie
Oceněno Magnesií litera: Jak v době blogové vytvořit ze svého blogu fenomén, který se pro zástupy čtenářů stane čtvrteční drogou? Jak přetavit spontánní (rozuměj úplnou náhodou vzniklý) nápad v prestižní Magnesii Literu? A jak dosáhnout toho, že vám lidi za celý rok nenapíšou jediný negativní ohlas?
-50 % (ušetříte 124 Kč)
Popis: Elektronická kniha, 264 stran
Zabezpečení: ekniha bez Adobe DRM, E-kniha dostupná: ePub | mobi/Kindle | PDF
e-kniha: 99 Kč / 4.7 €
další stránka
předchozí stránka
1
Pomůžeme Vám publikovat e-knihy
© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook