Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Duchovní literatura, esoterika » Elektronická kniha Desatero Božích přikázání. Otčenáš

Desatero Božích přikázání. Otčenáš

Newsletter

E-kniha od: Abd-ru-shin (Oskar Ernst Bernhardt)

Nakladatel: Integrál Brno
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 65
Rok vydání: 2008
ISBN: ePub: 978-3-87860-552-2; mobi: 978-3-87860-553-9

Elektronická kniha: Desatero Božích přikázání. Otčenáš

Desatera Božích přikázání si většina lidí cení jako příkazů, které dal Bůh lidem pro život a na cestu ke spáse. Ale chápeme je vskutku v jejich plném významu? Abd-ru-shinův výklad nabízí hlubší pochopení Desatera. Tak například přikázání "
Ukázka e-knihy ke stažení: ePub | Kindle
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle

Koupit e-knihu
120 Kč / 6€
Dop. cena 220 Kč
Ušetříte: 100Kč -45%
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Desatero Božích přikázání. Otčenáš - elektronická kniha

Desatera Božích přikázání si většina lidí cení jako příkazů, které dal Bůh lidem pro život a na cestu ke spáse. Ale chápeme je vskutku v jejich plném významu? Abd-ru-shinův výklad nabízí hlubší pochopení Desatera. Tak například přikázání "Cti otce svého a matku svou" v jeho výkladu zní "Cti pojem otcovství a mateřství" a je příkazem pro rodiče, nikoliv pro děti. Bůh nemůže požadovat po dítěti, aby ctilo rodiče, kteří si cti nezaslouží. Požaduje však po rodičích, aby byli svým dětem pravými původci dětstvím, průvodci branou do dalšího života.

E-kniha v kategorii:

Duchovní literatura, esoterika >
Filosofie >

ISBN knihy:

ISBN tištěné knihy: 978-3-87860-365-8
EAN tištěné knihy: 9783878603658
ISBN ePub formátu: 978-3-87860-552-2
ISBN MOBI formátu: 978-3-87860-553-9

Velikost e-knihy:

EPUB: 467 kB
MOBI: 126 kB

Abd-ru-shin (Oskar Ernst Bernhardt)

Autor obsáhlého díla Ve Světle Pravdy – Poselství Grálu, … se narodil 18. dubna 1875 v Biskupicích (Bischofswerda) v Německu. V letech 1923-1938 napsal Abd-ru-shin, občanským jménem Oskar Ernst Bernhardt, velký počet přednášek, z nichž na sklonku svého života sestavil knihu „Ve světle Pravdy – Poselství Grálu“ v tzv. vydání poslední ruky. Vzniklo tak jedinečné dílo předkládající jasné a logické odpovědi na významné životní otázky.

V březnu 1938 za převratu v Rakousku byl Abd Rushin, jehož Poselství stálo v nepřeklenutelném rozporu vůči národnímu socialismu, Gestapem zatčen. Po těžkém žalářování byl se svou rodinou z Rakouska vypovězen a byl mu přikázán nucený pobyt v Německu pod stálým dohledem Gestapa. Na následky tělesného i duševního strádání, způsobeného mu nacisty, zemřel 6. prosince 1941.

Své Poselství nesestavoval z jiných nauk, nýbrž čerpal své živé vědění v přesvědčení ze sebe samého, z nejčistšího a nejvyššího pramene. Vytvořil dílo nesmírné ceny, které je současně také jeho vlastním průkazem. Velikost tohoto díla i autora samotného nebudeme schopni nikdy zcela pochopit.

Poselství Grálu bylo do této doby přeloženo do 16 jazyků a lze je koupit v 90 zemích světa.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Integrál Brno

Nakladatelství Integrál Brno s.r.o. vzniklo v roce 1992. Jeho cílem je produkce a distribuce knih vydaných nakladatelstvím Stiftung Gralsbotschaft Stuttgart, se kterým úzce spolupracuje. Kompletní nabídku nakladatelství Stfitung Gralsbotschaft naleznete na internetové adrese www.gral.de.

Nakladatelství Integrál Brno vydává také vlastní knihy a současně nabízí některé další tituly vydané partnerskými nakladateli.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy