Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Romány, povídky, novely » Elektronická kniha Denník nasr... zúfalého zamestnanca

Denník nasr... zúfalého zamestnanca

Newsletter

E-kniha od: Zuberec Miroslav

Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 209
Rok vydání: 2018
ISBN: epub: 978-80-7589-625-4

Elektronická kniha: Denník nasr... zúfalého zamestnanca

Denník zo slovenského pracoviska, ktorému nebudete veriť, že je pravdivý a ľudia skutoční.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
89 Kč / 4.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Denník zo slovenského pracoviska, ktorému nebudete veriť, že je pravdivý a ľudia skutoční. „Keď sa ti nepáči, za dverami čaká zástup ďalších, ktorí čakajú na tvoje miesto.“ Hovorievajú direktívne riaditelia, pre ktorých je tento spôsob vyjadrovania charakteristikou samou o sebe. Pozrel som pár krát za tieto dvere a nestál tam nikto... uvádza autor tejto neobyčajnej knihy v úvode. Denník nasr... zúfalého zamestnanca je autentickým denníkom zamestnanca, ktorý sa pre neobyčajné podmienky na pracovisku rozhodol zaznamenávať všetko čerstvé, čo už na druhý deň pripadalo neuveriteľné. Ako manažér v medzinárodne známej spoločnosti v oblasti služieb bol svojho času hrdým zástupcom známej značky. Jej produkt a obal mal vždy úroveň. Vedenie a vzťahy na pracovisku už boli iná káva... ideálne vlastná z domu, lebo firma musí šetriť. Denník sa zameral na troch neopakovateľných a navzájom odlišných ľudí, ktorí môžu byť pokojne sami inšpiráciou na samostatnú knihu či tragikomédiu. Ani jeden sa do spoločnosti nedostal klasickou cestou. Ani jeden nebol pre spoločnosť prínosom. Každý z nich rozvrátil všetko, čo fungovalo a zničil aj to, o čom by nikto nepovedal, že sa zničiť dá. Trpké, miestami zábavné, inokedy strašidelné čítanie skutočného príbehu z jedného slovenského pracoviska neprikrášľuje, ale skôr uberá. Podobné denníky pritom vznikajú aj na iných pracoviskách, ale zostávajú tajomstvom. V denníku nasr... zúfalého zamestnanca sa môže spoznať ktokoľvek. Začítaj sa a získaj tak istotu, že nie je o tebe. Určite však bude pre teba.

E-kniha v kategorii:

Romantika, erotické romány >
Romány, povídky, novely >

ISBN knihy:

Velikost e-knihy:

EPUB: 2166 kB
MOBI: 536 kB
PDF: 999 kB

Zuberec Miroslav


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Koláček Martin - E-knihy jedou

Zakladatel vydavatelství „E-knihy jedou“ je český spisovatel Martin Koláček, který se odmítl smířit s tím, že ačkoliv e-knihy mají šanci způsobit opravdovou revoluci v literatuře, většina nakladatelů a prodejců se stále nevymanila z tradiční představy knižního trhu, založeného na knihách papírových.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy