Jste na: databook.cz » Dárky » Elektronická kniha Dárek k narození dítěte pro tatínka

Dárek k narození dítěte pro tatínka

Newsletter

ISBN: M0010
Skvělý dárek pro chlapa k narození jeho potomka. Žádný blbosti. Pořádný kubánský doutník, ořezávač, zápalky a samozřejmě návod k obsluze dítěte v knižní podobě. Aktuálně dostane každý otec navíc jedny špunty do uší.

Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: Expedujeme do 24h


Koupit
Cena 799 Kč
ihned-k-expedici
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Skvělý dárek pro chlapa k narození jeho potomka. Žádný blbosti. Pořádný kubánský doutník se vším všudy a samozřejmě návod k obsluze dítěte v knižní podobě. Aktuálně dostane každý otec navíc jedny špunty do uší.

Mimino - návod k obsluze

Vtipně, ale věcně. Perfektní kniha pro čerstvého otce.

Jak dítě přebalovat, ošetřovat, koupat a nosit a co k tomu potřebujete. Co doma změnit, aby byl váš domov pro dítě bezpečný. Jak dítě ošetřovat v době nemoci a kdy je nutné jít s ním k lékaři. Co dělat, aby dítě v noci spalo, jak a čím ho krmit, a mnoho dalších praktických úkonů. Otec a syn – dva dětští lékaři – Louis Borgenicht a Joe Borgenicht tuto knihu napsali se svérázným humorem, ale jejich rady jsou naprosto seriózní a podloženy lékařskými zkušenostmi.

Seriózní příručka pro rodiče napsaná s nadhledem a humorem!

Seriózní publikace určená rodičům malého dítěte, napsaná ovšem s nemalou dávkou svérázného humoru. Design i ilustrace v knize napohled evokují technickou příručku nadšeného kutila, rady v knize však napsal dětský lékař, a týkají se kompletní péče o kojence - přebalování, krmení, manipulace s dítětem, koupání, uspávání, co dělat v případě konkrétní nemoci, sledování zdravého vývoje a mnoho dalších naprosto praktických rad.

Počet stran 232.

Špunty do uší

Špunty pro klidnou noc a chvilky relaxace. Při správné aplikaci jsou schopny izolovat hluk jednoho až dvou křičících dětí.

 

Kubánský doutník

Pravý kubánský doutník jako oslava narození dítěte a posledního klidného a svobodného okamžiku. Cremas dobře hoří a poskytují jemné krémové aroma s dřevitými tóny s příjemnou zemitou chutí. Orientační doba kouření: 30 - 45 minut.

Doutníkové zápalky

Zápalky Solo Sušice speciálně vyrobené pro kuřáky doutníků. Slouží především pro zapálení doutníku. Sada vystačí na 60 pokusů zapálení.

 

Ořezávač doutníků

Ořezávač doutníků z ocelovým ostřím. Nedoporučujeme tím řezat nic jiného.


 


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

1 12.09.2023

1

1 12.09.2023

1

1 12.09.2023

1

1 12.09.2023

1

1 12.09.2023

1

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy