Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Humor, Satira » Elektronická kniha Člen rodiny

Člen rodiny

Newsletter

E-kniha od: Crhová Julie

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 100
Rok vydání: 2013
ISBN: ePub: 978-80-87749-18-0; mobi: 978-80-87749-19-7; PDF: 978-80-87749-20-3

Elektronická kniha: Člen rodiny

Čerstvě vystudované vysokoškolačce je nabídnuto zaměstnání, o které dlouho usilovala. Chvíli před podpisem smlouvy si uvědomí, že by na dané pozici nebyla šťastná a udělá pro své okolí naprosto nepochopitelný krok - rozhodne se odjet pracovat do zahraničí jako au-pair.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
89 Kč / 4.5€
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Člen rodiny - elektronická kniha

Čerstvě vystudované vysokoškolačce je nabídnuto zaměstnání, o které dlouho usilovala. Chvíli před podpisem smlouvy si uvědomí, že by na dané pozici nebyla šťastná a udělá pro své okolí naprosto nepochopitelný krok - rozhodne se odjet pracovat do zahraničí jako au-pair.

Kniha sleduje hrdinky kroky od prvotního rozhodnutí odcestovat až po její návrat domu po roce. Popisuje shledání s "náhradní" rodinou, její zvyky a tradice, ale i okolí a přírodu, kam se přestěhovala.

Díky odlišnému způsobu života dochází ke konfliktům a neporozumění, přesto si hlavní hrdinka časem získá respekt celé rodiny a přízeň několika jejích členů.

E-kniha v kategorii:

Romány, povídky, novely >
Humor, Satira >
Beletrie >

ISBN knihy:

ISBN formátu ePub: 978-80-87749-18-0
ISBN formátu mobi: 978-80-87749-19-7
ISBN formátu PDF: 978-80-87749-20-3

Velikost e-knihy:

PDF: 591 kB
EPUB: 807 kB
MOBI: 392 kB

Crhová Julie

Kniha psaná pod pseudonymem je z části autorčinou autobiografií. Napsala ji ve 27 letech, přičemž knižního vydání se dočkala o tři roky později. „Práce au-pair byla nejhorším zaměstnáním v mém dosavadním životě. Přesto to byla nejlepší životní zkušenost, jaká mě do té doby potkala,“ říká autorka.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2023 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy