Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Romány, povídky, novely » Elektronická kniha Bronzová medaile

Bronzová medaile

Newsletter

E-kniha od: Schmiedlová Michaela

Nakladatel: Eknihy hned
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 419
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7536-107-3

Elektronická kniha: Bronzová medaile

Kvůli autonehodě musela Rory pověsit profesionální krasobruslení na hřebík. Nic v jejím životě není takové, jak si představovala. Do toho potkává svého idola, svou velkou platonickou lásku Dominika Výborného. Všechno se dává do pohybu, když Dominik zjistí, s kým se to ve skutečnosti seznámil. Podaří se Rory návrat ke sportovní kariéře?
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
89 Kč / 4.5€
Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Bronzová medaile - elektronická kniha

Hlavní hrdinkou příběhu je čerstvě jednadvacetiletá dívka, bývalá nadějná krasobruslařka, která byla kvůli autonehodě nucená pověsit svou sportovní kariéru na hřebík. Pere se sama se sebou, její vztah s rodiči není zrovna ideální... zkrátka nic v jejím životě není takové, jaké si představovala. Do toho potkává svého idola, svou velkou platonickou lásku několikanásobného olympijského vítěze, sjezdaře, Dominika Výborného. On je jediným aspektem její minulosti, který si dovolila zachovat. Všechno se dává do pohybu, když Dominik zjistí, s kým se to ve skutečnosti seznámil. Postupně zjišťujeme, že hlavní hrdinka žila ve lži tak dlouho, až jí sama uvěřila. Celý příběh je o naději, o druhé šanci a také trochu o lásce. Zvládne se hlavní hrdinka vrátit k profesionálnímu krasobruslení?

E-kniha v kategorii:

Romány, povídky, novely >
Dívčí romány >

ISBN knihy:

ISBN ePub formátu: ISBN 978-80-7536-107-3
ISBN mobi formátu: ISBN 978-80-7536-108-0
ISBN PDF formátu: ISBN 978-80-7536-109-7

Velikost e-knihy:

PDF: 1657 kB
EPUB: 1041 kB
MOBI: 490 kB

Schmiedlová Michaela


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Kateřina Kučerová 17.01.2017

Příběh vypráví o krasobruslařce jménem Aurora. Tedy bývalé krasobruslařce... Aurora měla autonehodu a to ji změnilo celý dosavadní život a musela ukončit svou sportovní kariéru. Aurora hledá sebe sama, nevychází moc s rodiči, její život není takový, jaký jsi ho představovala... Jednoho dne potkává svojí platonickou lásku, svého idola, olympijského vítěze, sjezdaře Dominika. On jediný, je světlým bodem v jejím životě... Tato kniha se mi moc líbila. Zase něco nového. Ještě nikdy jsem nečetla žádnou knihu o krasobruslení. Film o této tématice jsem viděla, ale žádný román jsem nečetla. A bylo to velmi zajímavé... Kniha vyšla jenom v elektronické podobě nebo aspoň prozatím, což je škoda. Ráda bych ji měla doma i v tištěné podobě. Na to, že to byla prvotina od české autorky, tak se povedla a to velmi :-). Samozřejmě mám mnoho, co bych vytkla. Od jazykové a stylové nedokonalosti autorky, po občasné chyby v textu, pomatenost a nezralost postav... Nikomu nedám kladnou recenzi ,,zadarmo" a vždycky jsem spravedlivá. Občas jsem nevěřila vlastním očím, jak nevyzrále se hlavní hrdinové chovali. Převážně blbla Aurora a když ne ona, tak Dominik. Musím říct, že děj se nedal předvídat, mnohokrát jsem byla překvapená. A to někdy mile a jindy jsem zuřila. Myšlenkové pochody jich obou jsem občas nechápala. A oba by sem tam zasloužili pár facek... Ale budiž jim to odpuštěno. Stejně jsem si je celkem oblíbila a konec mě úplně dostal, za to je ta pátá hvězdička :-). Kniha se mi moc líbila. Doufám, že se dočkáme dalších knih od této začínající a slibné autorky. Věřím, že se bude zlepšovat. Už nyní je skvělá a já knihu doporučuji k přečtení!!! Za poskytnutí recenzního výtisku chci moc poděkovat samotné autorce. Bylo mi ctí, si její knihu přečíst :-).

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Eknihy hned

Máte spisovatelské střevo? Vydejte si vlastní knihu

Cesta k vydání vlastní knihy bývá zdlouhavá a trnitá. Spousta knih proto končí v šuplíku. Když už věnujete své knize tolik času, tak ji pojďte s námi vydat. Zajistíme grafickou úpravu a sazbu, profesionální převod do formátů PDF, EPUB a MOBI pro Kindle, až po distribuci a marketingovou podporu včetně tvorby webových stránek a propagačního videa. Pro více informací nás kontaktujte.

© 2011-2024 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy